Przeskocz do treści

Fachowcy z branży dekarskiej doskonale wiedzą, że poprawna konstrukcja dachu to nie tylko wybór odpowiedniego materiału na pokrycie. Jak to zwykle bywa, diabeł tkwi w szczegółach, dlatego przy budowie zadaszenia specjaliści od początku zostawiają miejsce w budżecie na odpowiednie, markowe akcesoria dachowe, których solidności mogą być pewni. Także i w wypadku takich dodatków, jak choćby taśmy kalenicowe ważne jest bowiem, aby wybierać wyroby najlepszej jakości, które pozostaną trwałe i żywotne przez wiele nadchodzących lat.
Jedną z firm, która najchętniej wybierana jest, jeśli chodzi o dobór akcesoriów dachowych, pozostaje MDM z siedzibą w Bielsku-Białej. Marka ta działa na rodzimym rynku już od ponad dwudziestu lat, a w jej ofercie znajdziemy najlepsze z dostępnych, nowoczesne membrany dachowe, folie paroizolacyjne, mikroporowaty film dyfuzyjny, monolityczny film TPU oraz niezastąpione akcesoria dachowe w rodzaju taśm kalenicowych i kominowych, wywietrzników kalenicowych, elementów z tworzyw sztucznych oraz wszelkiego rodzaju taśm reparacyjnych do membran i folii dachowych. Ponadto zakład firmy w Wojciechowie masowo produkuje specjalistyczne składniki każdego dachu, takie jak: kosze dachowe, spinki do dachówek, klamry montażowe, systemy przeciwśniegowe, komunikację dachową, a także układy odgromowe. Warto przy tej okazji zaznaczyć, że większość z wyrobów przedsiębiorstwa posiada międzynarodowe certyfikaty jakości, które jednoznacznie potwierdzają, iż w wypadku stosowania produktów MDM mamy do czynienia z doskonałymi właściwościami użytkowymi i parametrami technicznymi.

Poznaj ofertę Polskiego Centrum Dachowego i wybierz najlepsze akcesoria dachowe

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie produktów dekarskich, dlatego też oferujemy naszym klientom bardzo szeroki asortyment. Ogromna liczba produktów dostarczanych nam przez czołowych wytwórców na rynku sprawia, że jak nikt inny znamy się na pracach budowlanych związanych z dachem. Oprócz bogatej oferty w skład której wchodzą także niezawodne akcesoria MDM wyróżniamy się doskonałym doradztwem technicznym jeśli chodzi o zastosowanie oferowanych przez nas towarów. Wizję doskonałej obsługi klienta dopełnia zaś wykwalifikowany personel, który chętnie omówi z Państwem każdy szczegół planowanej inwestycji. Dodatkowo dzięki dobrej organizacji pracy nasza logistyka funkcjonuje niemal bez przerw rozwożąc rozmaite dostawy i zamówienia do klientów w regionie oraz poza nim. Naszym odbiorcom zapewniamy też drobiazgową opiekę posprzedażową. Aby przekonać się, że możesz na nas liczyć, już teraz skontaktuj się z nami lub przyjedź do naszej placówki.