Przeskocz do treści

Blachy dachowe to obecnie jedno z najbardziej popularnych pokryć stosowanych w niemal każdych okolicznościach, zarówno w przypadku budynków przemysłowych, jak i tych mieszkalnych. Jak się jednak okazuje, przy ich wyborze musimy być ostrożni, najlepiej zaś gdy zdajemy się na blachy sprawdzonego producenta. Możemy w ten sposób nie tylko wywalczyć wysoką gwarancję, ale też zyskać pewność co do parametrów i odporności poszczególnych komponentów naszego nowego zadaszenia.

Wybierając Blachprofil stawiasz na trwałość pokrycia

Firma Blachprofil powstała w 1995 roku i od tego czasu skutecznie rozgościła się na polskim rynku materiałów dekarskich. Dziś w jej asortymencie znajdziemy między innymi dachówki blaszane, blachy trapezowe, blachy płaskie oraz obróbki blacharskie i inne akcesoria. Ponadto, marka sygnuje także własne systemy rynnowe, kasetony i panele elewacyjne, a także oryginalne panele dachowe, zaś jej ambasadorem został ostatnio sam Adam Małysz. Blachprofil to komponenty blaszane idealne do użytku przy stawianiu dachów na konstrukcjach industrialnych, z drugiej jednak strony wśród propozycji przedsiębiorstwa znalazło się wiele atrakcyjnych blachodachówek, które swoją estetyką i ceną przekonają do siebie niejednego właściciela domu mieszkalnego. Nieodpartą zaletą pokrycia z blachy jest fakt, iż pozostaje ono trwałe na wiele nadchodzących lat, dzięki temu nie musimy się martwić o ciągłą konieczność przeprowadzania prac konserwacyjnych na dachu. Możemy wybrać produkty o dużej bądź standardowej grubości, w kolorze naturalnym lub pokryte specjalnymi farbami z bardzo szerokiej palety barw – możliwości jest naprawdę wiele, warto zatem dokładnie przeanalizować je wszystkie.

Najwyższa jakość blach dachowych we wrocławskiej hurtowni

Blachy dachowe Blachprofil są dostępne na naszym magazynie od ręki, co w połączeniu z bardzo dobrze zorganizowaną logistyką oraz pełnowymiarową obsługą posprzedażową, jaką świadczymy dla wszystkich klientów, oznacza, że wprost trzeba skorzystać z oferty Polskiego Centrum Dachowego. Jesteśmy specjalistami od lat działającymi w branży dekarskiej, czemu zawdzięczamy doskonałe doradztwo techniczne w zakresie stosowanych produktów. W naszej placówce możesz jednak liczyć też na fachową opiekę i najwyższą jakość obsługi klienta przez wysoce wykwalifikowany personel. W ramach naszej rozległej oferty każdy wykonawca i inwestor znajdzie coś dla siebie. Skontaktuj się z nami już teraz i poznaj nasz asortyment w detalach.