Przeskocz do treści

Firma Braas działająca jako część grupy Braas Monier Building Group jest jednym z najpopularniejszych podmiotów wytwarzających pokrycia dachowe dachów spadzistych. Jej działalność oprócz Europy obejmuje także Azję i Południową Afrykę a rozlokowane w ponad 50. krajach punkty sprzedaży świadczą o tym, jak bardzo klienci indywidualni i przemysłowi doceniają rozwiązania proponowane przez tę markę. W Polskim Centrum Dachowym oferujemy produkty Braas po korzystnych cenach, kliknij i wypełnij formularz kontaktowy by dowiedzieć się, ile zapłacisz za dachówkę RUBIN od Braas.

Mówiąc o znakomitym tempie rozwoju spółki nie sposób nie wspomnieć o jej doświadczeniu i ekspertyzie. Na polskim rynku już od ponad 20. lat można polegać na propozycjach kompletnych systemów dachowych firmy Braas, zaś wachlarz oferowanych przez nią produktów jest nie tylko szeroki, ale przede wszystkim oparty na doskonałej jakości. Razem z Braas kompleksowo postawisz całość systemu dachowego, od dachówek ceramicznych i betonowych, elementów kształtowych poszczególnych wariantów, aż do produktów wykończeniowych (w tym folie wstępnego krycia, izolację nakrokwiową, akcesoria dachowe, systemy rynnowe i solarne). Rezultaty korzystania z produktów Braas w Polskim Centrum Dachowym to przede wszystkim kompletny i spójny system pokrycia dachu, ale także wydajność oparta na najnowszej sprawdzonej technologii. Zapoznaj się z ofertą PCD na dachówkę RUBIN od Braas.

Dachówka RUBIN od firmy Braas czyli niezawodne rozwiązanie dla każdego

Dachówka RUBIN to trzy różniące się wymiarami i dostępnymi kolorami modele: Rubin 9V, Rubin 11V (K) oraz Rubin 13. Rubin 9 stanowi największą dachówkę ceramiczną dostępną w ofercie. Jego pokaźne rozmiary oraz zakres przesuwu sięgający 30 mm to cechy dachówki nadającej się na niemal każdy dach. Duża uniwersalność wraz z doskonałą jakością zapewnią twojemu nowemu dachowi klasyczną formę i piękno na bardzo długi czas. Nawet jeśli budujesz dach o niewielkim kącie nachylenia, stylowy, naturalny i majestatyczny Rubin to ceramiczne pokrycie, którym będziesz mógł się pochwalić w każdej sytuacji.

Postaw na Rubin – gwarancję szyku i funkcjonalności w szerokiej gamie kolorystycznej

W przypadku modelu Rubin 11V (K) profesjonaliści z branży dekarskiej obok naturalnej estetyki i nowatorskiego podejścia technologicznego do formy pokrycia każą zwrócić uwagę na bogatą ofertę kolorystyczną, wśród której szczególnym pięknem odznaczają się dachówki w kolorze bukowym oraz te o barwie szarego kryształu. Paleta stosowana przez Braas to zrazem barwy silnie klasyczne, ale i wyróżniające się pośród innych propozycji. Stawiając na ceramikę dachową Rubin, wybierasz elegancję stylu i pewność doskonale głębokich odcieni. Model Rubin 13V dostępny jest aż w 13. kolorach!

Jeżeli więc myślisz o idealnym systemie pokryć dachowych z dużym wyborem elementów kształtowych i doskonale zintegrowanymi z nim produktami dekarskimi, postaw na funkcjonalny i unikalny w swojej tradycyjnej formie dach z pokryciem ceramicznym Rubin od firmy Braas. Wypełnij formularz kontaktowy by otrzymać atrakcyjną cenowo ofertę na dachówki Rubin w Polskim Centrum Dachowym.