Przeskocz do treści

Jeśli zdecydowaliśmy się na wykończenie dachu przy użyciu dachówki, z pewnością stajemy przed niesamowitą mnogością rozwiązań. Począwszy od zastosowanej przez producentów technologii, przez dostępną paletę barw, kształt, wielkość oraz oczywiście cenę. Możliwości wyboru jest wiele, warto jednak uzmysłowić sobie, iż w przypadku pokrycia dachu mamy do czynienia z inwestycją na długie lata, co nieuchronnie powinno nas skłonić w kierunku najlepszych wytwórców i sprawdzonych marek. Bez wątpienia, mało która firma dorównuje dziś renomą koncernowi Braas, który na swoją pozycję na rynku pracował systematycznie nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami.

Jakość przetestowana na światowych rynkach

Działający w wielu krajach Braas ma do zaproponowania wiele. Podstawowym atutem firmy są uznane produkty o niepowtarzalnych parametrach oferowane w postaci kompleksowych systemów pokryć, składających się nie tylko z dachówek, ale wszystkich potrzebnych w konstrukcji elementów wykończeniowych. Szerokie zestawy części kształtowych dostępne w każdym z typów dachówki stanowią gwarancję spójnej estetyki i łatwego montażu w tak newralgicznych miejscach, jak kalenice, grzbiety oraz załamania połaci.

Na linię modeli wykonanych z betonu firma udziela aż trzydziestu lat gwarancji, a więc każdy klient może czuć się bezpiecznie i pewnie w razie jakichkolwiek problemów z zakupionym materiałem. Najprawdopodobniej jednak żadne trudności nie wystąpią, gdyż marka wykazuje się ogromną dbałością i skrupulatnością w kontroli jakości swoich wyrobów, które poddawane są dużej ilości testów, by utrzymać wyśrubowane normy.

Dlaczego właśnie dachówka Celtycka?

Dachówka Celtycka jest szczególnym produktem w portfolio Braas, najpewniej dlatego, że już od momentu wprowadzenia do sprzedaży półtorej dekady temu zyskała sobie miano najpopularniejszej w Polsce. Rzeczywiście, rzesze klientów przyczyniają się do jej sukcesu każdego dnia, doceniając przede wszystkim klasyczne i harmonijne zaprojektowanie. Design, który swoją tradycyjną symetrią pozwala nadawać dachom przyciągający, łagodny wygląd, łączy się tu jednak też z rozsądną ceną, co dla niektórych jest dominującym argumentem za zakupem. Możemy wybierać między aż pięcioma wariantami kolorystycznymi oraz dwiema najnowocześniejszymi technologiami barwienia i powlekania – Lumino oraz Cisar. To wszystko sprawia, że dla klasycznych w formie projektów budynków nie ma lepszej alternatywy od dachówki Celtyckiej Braas. W hurtowni Polskiego Centrum Dachowego we Wrocławiu ten markowy system pokrycia dostaniesz od ręki, a nasi specjaliści chętnie doradzą Ci w zakresie montażu oraz wyceny.