Przeskocz do treści

Obecnie polska firma FAKRO uchodzi za jedną z najbardziej nowoczesnych i najszybciej rozwijających się spółek naszego kraju. Swoją pozycję na rynku konsekwentnie buduje od 25 lat. To okres, w trakcie którego przedsiębiorstwo zmieniło się z niewielkiej, rodzinnej działalności w korporację sprzedającą swoje produkty do ponad 50. państw na całym globie. Branża okien dachowych jest dziedziną, w której pojęcia takie jak trwałość, funkcjonalność, bezpieczeństwo i ekologia znajdują swój praktyczny wymiar. Stanowią one fundament każdego dobrego produktu. Skoncentrowanie się na tych właśnie wartościach sprawiło, że popularność firmy nie słabnie od lat a wskaźniki sprzedaży nieustannie pną się w górę.

Okna dachowe FAKRO to wybór solidnych rozwiązań

Sukces firmy w ogromnym stopniu odzwierciedla także jej wysiłki w zakresie naukowo-badawczym. W dedykowanym ośrodku na rzecz rozwoju produktów nad nowymi patentami nieprzerwanie pracuje ponad stu inżynierów. Owoce ich wysiłku stanowi ogromna liczba zarejestrowanych rozwiązań technicznych i innowacyjnych mechanizmów. Można też zatem pokusić się o stwierdzenie, iż dzięki wybitnym postępom FAKRO obecnie to wynalazczość rodem z Polski wytycza światowe trendy na rynku okien dachowych. Sprawdź, ile za okna FAKRO zapłacisz w Polskim Centrum Dachowym.

Uchylno-obrotowe okno dachowe preSelect czyli elegancja połączona z użytecznością

Model preSelect zadowoli każdego, kto ceni sobie komfort i praktyczne rozwiązania. Mamy w tym przypadku do czynienia z produktem najnowszej generacji, o czym najlepiej świadczy zastosowanie aż dwóch, oddzielonych od siebie funkcji otwierających okno. Możemy je zarówno uchylać (do 35. stopni), jak i obracać (do 180. stopni), co stanowi niezwykle wygodne rozwiązanie, które z pewnością doceni każdy, kto oczekuje od producenta okien maksymalnej ergonomii. Z preSelect montaż markizy i mycie zewnętrznej szyby nie stanowią problemu!

Dodatkowo sprawne rozdzielenie mechanizmów regulujących obie płaszczyzny ruchu gwarantuje, że całość przez długie lata pozostanie stabilna, a przez to bezpieczna dla użytkownika. Także zastosowany w preSelect innowacyjny system okuć przyczynia się do większej stabilizacji skrzydła – dzięki zaproponowanym przez FAKRO rozwiązaniom raz na zawsze zyskasz zatem pewność, że naraz korzystasz tylko z jednej funkcji otwierającej.

PreSelect to okno, w którym obok funkcjonalności króluje też wydajny i efektowny design. Możesz dobrać do produktu wiele akcesoriów a po otwarciu skrzydła uzyskasz możliwość zmiany sposobu otwierania przez przełącznik. Umieszczona w dolnej części okna klamka, oprócz eleganckich kształtów oferuje dwa stopnie mikrouchylenia. Do innych atutów tego doskonałego systemu okiennego można zaliczyć jego wysoką odporność na włamanie, dzięki rozwiązaniu topSafe, ale również fakt, że w standardzie kupujący otrzymuje energooszczędny pakiet szybowy U3.

Wszystkie wymienione zalety składają się na solidny i bezkonkurencyjny produkt, dzięki któremu twoje wnętrze zyska nieporównanie więcej światła i swobody. Zapytaj o korzystną ofertę Polskiego Centrum Dachowego na okna FAKRO już teraz.