Przeskocz do treści

Dachówka ceramiczna to pokrycie dachu, za którym stoi wielowiekowa tradycja. Jej trwałość i niebywałe walory estetyczne miały okazje docenić największe cywilizacje antyku. Także dziś wielu klientów nie wyobraża sobie własnego domu, który nie byłby uwieńczony dachem z ceramicznych korpusów o ponadczasowych, historycznych wręcz kształtach.
W Polskim Centrum Dachowym przygotowaliśmy dla Państwa pełną ofertę oryginalnej ceramiki dachowej marki Koramic, której nowoczesne projekty łączą w sobie niesamowity nawiązujący do tradycji wygląd z efektywną budową elementów systemu. Koramic to część rozpoznawalnej i słynnej w branży dekarskiej firmy Wienerberger oferującej ceramiczne rozwiązania dla budownictwa, dlatego też wybierając dachówki ceramiczne z tej linii stawiasz na klasę i renomę sprawdzonego producenta z niepodważalnym doświadczeniem na rynku.

Koramic to materiały piękne, trwałe i wytrzymałe

Do głównych zalet dachówek Koramic należy z pewnością zaliczyć ich wytrzymałość i wyjątkową trwałość. Produkty z tej serii pozostają odporne na czynniki pogodowe , jak chociażby deszcze, śniegi lub mróz (w przypadku mrozoodporności mowa nawet o 30-letniej gwarancji producenta), ale także doskonale radzą sobie z wysokimi temperaturamiseria Koramic nie ogranicza się w kwestii modeli i kolorów proponowanych w sprzedaży. Dostępne w różnych barwach tradycyjne mnichy i mniszki oraz płaskie karpiówki uzupełniane są przez popularne modele renesansowe, holenderki, dachówki romańskie oraz wiele innych. Dzięki szerokiej palecie oraz możliwości niemal dowolnego wyboru kształtów możemy być pewni, że dopasujemy się do wyglądu budownictwa tradycyjnego, jak i do nowoczesnych projektów.

Postaw na produkty Koramic w ofercie Polskiego Centrum Dachowego

W naszej wrocławskiej hurtowni dysponujemy pełną gamą modeli dachówek ceramicznych Koramic. Te uznane przez inwestorów i odbiorców indywidualnych materiały dostępne są w naszym asortymencie już od bardzo długiego czasu, dlatego doskonale wiemy jaki produkt doradzić poszczególnym klientom oraz chętnie udzielamy informacji dotyczących stosowania dachówek z tej linii. Doskonałą jakość naszej obsługi w połączeniu znad wyraz bogatą ofertą zapewniamy każdemu, kto zdecyduje się na zakupy w naszej placówce. PCD to świetnie zorganizowana logistyka oraz kompleksowa obsługa posprzedażowa. Nie czekaj więc i już dziś skontaktuj się z naszymi doradcami i działem sprzedaży.