Przeskocz do treści

Dach, na którym nie zastosujemy dobrej jakości membran ochronnych, grozi przedostawaniem się wilgoci do głębszych warstw pokrycia, co trwale niweczy wysiłki każdego dekarza. Zamiast więc inwestować w niesprawdzone rozwiązania lub nieznanych producentów, postaw na pewną trwałość i skuteczność uznanych membran dachowych. Dzięki specjalistycznym produktom Icopal warstwy wełny mineralnej, więźby dachowej czy gips-kartonowego poszycia pozostaną idealnie suche a dach zyska rzeczywistą długowieczność. W hurtowni Polskiego Centrum Dachowego przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej efektywne z membran ochronnych produkcji znanej i stosowanej w branży marki Icopal. Skontaktuj się z nami i oblicz, jak wiele zaoszczędzisz na zakupie.

Folie wstępnego krycia generacji X od Icopal czyli bariera nie do sforsowania

Wilgoć najczęściej przedostaje się pod dach przy udziale wiatru – mówimy wtedy o tzw. podwiewaniu. Możliwe jednak, że drobne uszkodzenie podstawowego pokrycia powoduje podobny efekt, a woda niszczy właściwości izolacji termicznej. Tego rodzaju przypadki mogą zniknąć z listy naszych zmartwień, o ile zdecydujemy się na montaż foli dachowych najwyższej jakości.

Produktem, którego potrzebuje każdy, budowany z myślą o latach, dach, jest szybka bariera SBS generacji X – FEL’X oraz SUN’X. Podstawowym atutem tych profesjonalnych wyrobów w przeciwieństwie do zwykłych foli propylenowych, wciąż używanych przez wielu wykonawców, jest domieszka kauczuków bitumicznych SBS. To właśnie te substancje zapewniają membranie absolutną nieprzemakalność oraz wytrzymałość. Stawiając na rozwiązanie Icopal, zwiększasz żywotność swojego dachu skośnego, a niepowtarzalna budowa warstw hydroizolacyjnych otuliny w elastyczny sposób dopasowuje się do poddasza. To unikalne i z powodzeniem stosowane już od ponad trzech dekad podejście zapewnia pełne zabezpieczenie poddasza oraz gwarantuje bezwzględną ochronę termoizolacji przed przemakaniem i zawilgoceniem.

Dodatkowo Szybka Bariera SBS typu SUN’X jest wyposażona w specjalnie opracowany kompozyt z aluminium, który latem odbija dużą część promieniowania termicznego, zimą zaś sprzyja kumulowaniu ciepła wewnątrz budynku. Niesie to z sobą duże oszczędności energetyczne w kwestii ogrzewania budynku.

Niezależnie więc od tego, czy jako główne porycie wybierzemy łupek dachowy, ceramiczne lub betonowe dachówki, blachę albo gonty bitumiczne, Szybkie Bariery SBS generacji X doskonale współdziałają z każdym typem i rodzajem pokrycia oraz poszycia. Ich zastosowanie natomiast znosi konieczność montażu tradycyjnego deskowania pokrytego papą. Gwarancja na wykonanie budowy warstw dachu zgodnie z zaleceniami Icopal może sięgnąć aż 35 lat. Nie zwlekaj więc i skontaktuj się z nami już dziś, a wspólnie ustalimy korzystną, indywidualną ofertę i kosztorys.