Przeskocz do treści

Naprawa dachów nierzadko sprawia więcej kłopotów niż budowa nowego zadaszenia. Jednak zdecydowanie bardziej opłaca się naprawić stary dach, niż wyburzyć szkielet i stworzyć nowy – wybierając te działanie oszczędzasz czas i pieniądze. Zwłaszcza, jeżeli skorzystasz z oferty przygotowanej przez Polskie Centrum Dachowe. Łódź to miasto przemysłowe, a wiele budynków jednorodzinnych wymaga renowacji, co najbardziej widać po zadaszeniach. Jednak dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – remonty dachów to jedna z naszych specjalności. Zaopatrujemy zarówno firmy, jak i osoby prywatne w wysokiej jakości materiały i pokrycia dachowe, dzięki którym naprawa dachów przebiegnie z łatwością.

Pokrycia dachowe z PCD nadadzą Twojemu zadaszeniu zupełnie nowy wygląd

Naprawa dachów to proces czasochłonny – oczywiście, nie tak jak budowa, jednak jeden niewłaściwy ruch podczas remontu i na nowo trzeba poprawiać to, co już raz uległo zniszczeniu. Wiele osób rezygnuje z remontu dachu, obawiając się o poniesienie horrendalnych kosztów. Przedsięwzięcie nie jest w rzeczywistości tak skomplikowane, zaś ceny zależne są przede wszystkim od kosztów materiałów; w Polskim Centrum Dachowym otrzymasz fachową pomoc i doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego pokrycia czy materiałów izolacyjnych. Gruszki na wierzbie? To nie u nas. Sprzedajemy renomowane akcesoria i materiały dachowe od topowych producentów, działających w branży od kilkunastu lat. Nowoczesna technologia pozwala operować najnowszymi wersjami materiałów wyzbytych dawnych wad. Doskonałym przykładem jest tu papa dachowa – niegdyś brudząca elewację, dziś nie pozostawiająca na niej ani jednego śladu. Naprawa dachów z Polskim Centrum Dachowym to okazja, którą wykorzystać może każda osoba zamieszkująca Łódź czy okolice.

Wspieramy remonty dachów w mieście Łódź i najbliższej okolicy

Dachy to nasza specjalność. Dziesięciolecie istnienia firmy ukazuje, że doskonale dostosowujemy się do sytuacji na rynku, stale brnąc przy tym naprzód. Zaskakujemy naszych Klientów nowościami, dzięki którym naprawa dachów nie będzie wymagać tak wiele czasu niż z początku by miała. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, z zamiarem pomocy swoim Klientom nie tylko w budowie nowego dachu, lecz także w renowacji starego zadaszenia. Każde zlecenie czy zapytanie traktujemy bardzo indywidualnie; staramy się udzielać wyczerpujących temat odpowiedzi, które z pewnością mają w sobie to, czego od nas oczekiwano. Jesteśmy otwarci na kontakt i odwiedziny w hurtowni – chętnie pomożemy w wyborze materiałów do naprawy. Zadbamy o dach nad Twoją głową najlepiej jak potrafimy.