Przeskocz do treści

Najnowszy model pokrycia skrupulatnie zaprojektowany przez firmę Koramic wyróżnia się idealnie płaską, wygładzoną powierzchnią uzyskaną przy użyciu specjalistycznej technologii wytwarzania. W czasie produkcji każdy z elementów jest poddawany wypałowi w oddzielnej formie, dzięki czemu tafla produktu pozostaje idealnie gładka a on sam zyskuje na trwałości i wytrzymałości.

Wybierając OREA 9 oprócz wysokiej klasy materiałów można liczyć również na oryginalną paletę barw złożoną z ciemnych kolorów oraz nieco jaśniejszej szarej angoby, która harmonijnie łączy się z elewacjami białymi, zwłaszcza gdy chcemy uniknąć dużego kontrastu. Inną opcją jest antracytowa angoba szlachetna, która dzięki swojemu minimalnemu połyskowi dobrze komponuje się z ceglaną elewacją oraz z domami drewnianymi. Dzięki procesowi spiekania angob nie musimy martwić się, że po latach kolor dachu wyblaknie lub pojawią się przebarwienia. Wśród dostępnych propozycji kolorystycznych oferujemy także tradycyjny kolor czerwony, który zadowoli wszystkich przywiązanych do sprawdzonych barw.

Zalety dachówki OREA 9

Ze względu na swoją budowę i duży rozmiar dachówki OREA 9 stwarzają doskonały wizualny efekt, na który składają się proste linie nadające budynkom wyraźnie nowoczesnego wyglądu. Materiał świetnie sprawdzi się we współczesnej architekturze podkreślającej surowe wzornictwo i pełną elegancji oszczędność estetyczną, a także dzięki klasycznym barwom materiałów harmonijnie dopasuje się do tradycyjnych budynków.

Niewątpliwym plusem wykorzystania OREA 9 jako pokrycia dachowego pozostaje fakt, że produkt jest dostępny wraz z całym wachlarzem niezbędnych dodatków. Oznacza to, że klient otrzymuje kompleksowy system elementów umożliwiający wykonanie dachu od początku do końca wraz z odpowiednimi szczegółami wykończeń, na które składają się także dachówki połówkowe, szczytowe, gąsiory, trójniki końcowe i początkowe a także zamknięcia grzbietu i kalenicy.

Dachówkę OREA 9 bez problemów ułożymy na dwa klasyczne sposoby: bez przesunięcia oraz z połowicznym przesunięciem w każdym kolejnym rzędzie. Specjalnie skonstruowane zamki zaś pozwalają na układanie elementów na elewacji. Tak duża dowolność pozwala na osiągnięcie naprawdę interesujących rezultatów.

Jeśli przemawia do Państwa wytworność i harmonijny kształt pokrycia ceramicznego OREA 9, zaznaczamy, że towar dostępny jest w naszej hurtowni od ręki. Dzięki temu będą Państwo mogli cieszyć się przykuwającą uwagę stylistyką i spójnością trwałego pokrycia dachowego firmy Koramic bez długiego okresu oczekiwania na realizacje zamówienia. Już dziś warto skontaktować się z Polskim Centrum Dachowym i zapytać o fachową wycenę zamówienia.