Przeskocz do treści

MS/112 czyli najlepsze uszczelnianie na rynku

ICOPAL MS/112 M to wysokiej jakości polimerowy uszczelniacz, który zachowuje dużą elastyczność oraz pozostaje odporny na oddziaływanie promieni UV. Do nałożenia produktu na wybraną powierzchnię wystarczy dobrze znany fachowcom ręczny pistolet dozujący, zaś stosowanie wyrobu może odbywać się w temperaturach dodatnich aż do 50 stopni C. W dodatku uszczelniacz jest produktem jednoskładnikowym, dzięki czemu łatwiej i szybciej używa się go do takich prac jak choćby uszczelnianie łączenia profili mocujących i ściany oraz wypełnianie wszelkiego rodzaju szczelin poziomych i pionowych. Oprócz powyższych zalet należy wspomnieć o wysokiej przyczepności preparatu, który doskonale wiąże się z betonem, powierzchniami metalowymi, powłokami organicznymi, tworzywami oraz z drewnem i szkłem. Optymalne właściwości MS/112 M dają mu też świetną odporność na warunki pogodowe, zwłaszcza te związane z rozwojem wilgoci i wysokimi temperaturami. Jeśli natomiast chodzi o estetykę rozwiązania, uszczelniacz jest łatwy do pomalowania farbami na bazie wody. Koncern ICOPAL zadbał też o aspekty ekologiczne produktu, dzięki czemu ten bezzapachowy środek nie zawiera izocyjanianów, silikonów oraz rozpuszczalników. Ponadto czas wysychania powłoki to zaledwie 30 minut.

Niezawodny szybki grunt Siplast Primer

Siplast Primer stanowi roztwór gruntujący na bazie asfaltu modyfikowanego kauczukiem SBS. Zaleca się jego stosowanie w gruntowaniu betonu pod papy zgrzewalne i bitumiczne powłoki a także w izolacji fundamentów i pokryć dachu, można także z powodzeniem posługiwać się nim przy pracach z konstrukcjami stalowymi oraz w impregnacji materiałów drzewnych.

W porównaniu z innymi środkami do gruntowania właściwości Siplast Primera wypadają wyjątkowo dobrze. Produkt przy siedmiokrotnie krótszym czasie schnięcia cechuje się trzykrotnie większą wydajnością oraz dwa i pół raza lepszą penetracją podłoża. Oprócz tego mamy do czynienia ze zdwudziestokrotnioną siłą przyczepności oraz ponad dwukrotnie większą siłą przy zgrzewaniu pap bitumicznych. Wszystko to dzięki specjalnej technologii kruchego asfaltu SBS, który pochodzi z jednego konkretnego miejsca na świecie i jest produkowany na indywidualne zlecenie i wedle dokładnie opracowanej formuły marki ICOPAL. Ten szybki grunt SBS ze względu na swoje unikalne właściwości pomoże fachowcom zaoszczędzić czas a inwestorom środki finansowe i szybciej przejść do kolejnych etapów budowy. Kruchy asfalt plus specjalistyczny rozpuszczalnik to gwarancja bezpieczeństwa stosowania, produkt bowiem jest wolny od substancji promieniotwórczych i metali ciężkich, a w dodatku nie wydziela żadnego drażliwego zapachu.

Zatem jeśli potrzebujesz superwydajnych, wysokiej jakości uszczelniaczy i szybkich gruntów SBS, znajdź produkty ICOPAL w ofercie Polskiego Centrum Dachowego i stosuj najnowsze technologiczne rozwiązania na placu budowy. Skontaktuj się z nami już dziś a profesjonalnie wycenimy materiały na twój dach i poradzimy w kwestiach wyboru produktów.