Przeskocz do treści

Na swoją czołową pozycję na rynku firma Galeco pracuje już ponad dwie dekady. Jej rozwój od importera systemów rynnowych do ich producenta cenionego przez fachowców z branży jest przykładem efektywnego poszerzania wiedzy o upodobaniach i potrzebach lokalnych klientów. Dziś wybierając produkty tej w pełni polskiej marki możesz być pewny jakości, za którą kryją się najlepsze materiały oraz innowacyjne projekty.

Galeco – stal i PVC w zależności od wymagań

Rynny i akcesoria Galeco opierają się na dwóch najpopularniejszych rozwiązaniach technicznych stosowanych w orynnowaniu. Pierwszym z nich jest naturalnie wytwarzanie elementów ze sprawdzonego w trudnych warunkach PVC, które doskonale znosi kontakt z czynnikami atmosferycznymi, a do tego pozostaje łatwe w montażu oraz ewentualnej konserwacji. Na system oparty o tego rodzaju materiał decydują się najczęściej inwestorzy mający do czynienia z obiektami stosunkowo mniej nasłonecznionymi oraz spodziewający się nieuniknionych uderzeń i działań sił mechanicznych. System odwodniania dachu oparty o polichlorek winylu jest bowiem wysoce odporny na wszelkiego rodzaju urazy i wstrząsy. Nawet głębokie rysy powstałe na elementach z tworzywa sztucznego nie rzucają się w oczy, dzięki czemu budynek nie traci na estetyce nawet po wielu wichurach i pracach budowlanych.

Drugim, wpisanym w tradycję polskiego budownictwa wyborem jest zastosowanie rynien i rur spustowych ze stali. Poszczególne elementy są wytłaczane wedle projektów zapewniających im najlepsze działanie oraz pokrywane wieloma ochronnymi powłokami, które zapewnią całości długą żywotność oraz większą odporność na korozję czy zabrudzenia. Stalowe systemy Galeco idealnie komponują się z architekturą nowoczesną, a także doskonale podkreślają klasyczne projekty budowlane.

Rynny do wyboru, do koloru!

Oprócz wspaniałych parametrów technicznych rynien marki Galeco, warto zwrócić też uwagę na staranność z jaką zaprojektowano akcesoria do odwodniania dachu – mamy tu bowiem do czynienia z najwyższym poziomem wzornictwa użytkowego. Dodatkowo o wyższości nad konkurencją może przesądzać bogata i użyteczna paleta barw, która obok klasycznych i najczęściej stosowanych kolorów pozwala nam także na dobranie idealnej kontrastowości dla stosowanego pokrycia dachu i elewacji. Co jednak najistotniejsze, renomowane orynnowania Galeco znajdziesz dostępne od ręki w naszej wrocławskiej hurtowni Polskiego Centrum Dachowego oraz innych oddziałach, gdzie profesjonalna obsługa udzieli Ci wszelkich szczegółowych informacji odnośnie proponowanych produktów. Z nami zawsze będziesz mógł wybrać najlepszy materiał w rozsądnej cenie.