Przeskocz do treści

Nasza wrocławska hurtownia to miejsce, w którym zaopatrują się w pierwszej kolejności profesjonaliści z branży dekarskiej – są to ludzie dysponujący szeroką wiedzą na temat jakości materiałów i najlepszych propozycji popularnych marek. Właśnie dla ich bezpieczeństwa i wygody już na początku działalności postanowiliśmy oferować naszym fachowym klientom najlepsze dostępne narzędzia do użycia w budowie dachów. Jednym z akcesoriów, bez którego nie sposób poradzić sobie z układaniem papy termozgrzewalnej jest profesjonalny palnik o specjalistycznym dekarskim przeznaczeniu.
Na głównego dostawcę technologii wybraliśmy sprawdzoną polską firmę Koma, od lat zajmującą się wyrobem palników dekarskich. Od początku istnienia zielonogórska firma udowadniała swoim klientom, że profesjonalne podejście i otwarcie się na innowacje pozostaje warte swojej ceny oraz procentuje w rozwoju rodzimej marki. Właśnie postawienie na postęp technologiczny i własne projekty pozwoliło Komie na osiągnięcie pozycji lidera w dziedzinie produkcji palników i akcesoriów dekarskich.

Zalety wyboru palnika Koma

Firma Koma od ponad 25 lat zdobywa doświadczenie i wiedzę produkując właśnie palniki gazowe i niezbędne do ich obsługi akcesoria. Tak długi okres istnienia przedsiębiorstwa sam w sobie stanowi najlepszą formę reklamy niezawodności ich wyrobów, o której zdążyło się już przekonać szerokie grono wykonawców i specjalistów z branży dekarskiej. Ponadto, produkty oferowane przez tę polską spółkę odznaczają się naciskiem położonym na komfort użytkowania, ergonomię oraz bezpieczeństwo pracy ze sprzętem. Dlatego właśnie poszczególne modele palników oraz ich podzespoły są nieustannie doskonalone a także wyposażane w nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne. Dzięki ogromnej determinacji firmy, aby utrzymać swoją pozycję na rynku, mamy do czynienia z produktami przede wszystkim trwałymi, zbudowanymi z materiałów najwyższej jakości, ale też po prostu estetycznymi i wygodnymi w użytkowaniu, o czym przekonał się każdy fachowiec, który chociaż raz zajmował się układaniem pap termozgrzewalnych.
Kolejnym z niekwestionowanych atutów sprzętu marki Koma jest możliwość korzystania z niego nawet w niesprzyjających warunkach otoczenia – pozwalają na to w pierwszej kolejności skrupulatnie przygotowane podzespoły i wysoka jakość zastosowanych w produkcji materiałów. Jeśli więc oczekują Państwo od palnika wieloletniej przydatności połączonej z niezawodnością profesjonalna linia produktów Koma pozostaje obecnie najlepszym dostępnym wyborem na rynku.