Przeskocz do treści

RUBIN 9V to największa dachówka ceramiczna, jaką profesjonalna marka Braas zdecydowała się wprowadzić do sprzedaży. Ten wielkoformatowy typ dachówek mierzy ponad 47 cm, dzięki czemu ilość elementów potrzebnych na pokrycie jednego metra kwadratowego wynosi zaledwie 9,4 sztuki.

Dekarzy i specjalistów z branży ucieszy natomiast wiadomość, że możliwość przesuwu poszczególnych sztuk wynosi tu aż do 30 mm, co oznacza znacznie łatwiejszą pracę z materiałem i duże przyspieszenie prac budowlanych. To także powód, dla którego model RUBIN 9V jest na tyle uniwersalny, że może być stosowany nie tylko na dużych i prostych połaciach, ale i na bardziej skomplikowanych dachach.

Wysoka jakość wyrobu oraz imponująca, ponadczasowa forma i wyważony profil pozwalają na układanie RUBIN 9V również na dachach o małym kącie nachylenia połaci. Najniższy zalecany kąt to już 16 stopni!

Zalety dachówki RUBIN 9V

Tak jak w przypadku innych modeli dachówek Braas, RUBIN 9V jest kompletnym systemem pokrycia dachowego, a w jego skład wchodzą wszelkiego rodzaju dachówki kształtowe oraz akcesoria niezbędne do poprawnej konstrukcji dachu. Dodatkowe elementy są ponadto dopasowane ze względu na pełnioną funkcję, kształt a także materiał i kolor.

Szeroka i klasyczna paleta barw sprawia, że RUBIN 9V łatwo dopasuje się do każdej elewacji na niemal wszystkich rodzajach dachów. Angoby miedziane, brązowe i antracytowe oraz glazury w kolorze kasztanowym i błyszczącym czarnym idealnie będą komponować się z pokryciem remontowanym a także pomogą uzyskać najlepszą barwę nowego dachu. Wysoka jakość i trwałość koloru została uznana i doceniona przez klientów, którzy mieli wcześniej okazję zaznajomić się z modelem RUBIN 13V. Ta unikalna, tradycyjna paleta okazuje się uniwersalnym wyborem zarówno dla architektury o zacięciu nowoczesnym, ale też dla budownictwa o mniej modernistycznym charakterze.

Do niewątpliwych zalet dachówki należy też długi okres gwarancyjny, jakim jest objęta. Dwie dekady gwarantowanej trwałości oraz dodatkowo pięć lat gwarancji związanej z działaniem mrozu to jedne z dłuższych okresów gwarancyjnych w branży.

Jeśli więc stylowe pokrycie o zdecydowanym charakterze wizualnym jest tym czego szukasz, skontaktuj się z hurtownią Polskiego Centrum Dachowego już dziś i zastań wybrany przez siebie model dachówki dostępny od ręki w magazynach naszej firmy.