Przeskocz do treści

Icopal to jeden z globalnych liderów na rynku materiałów hydroizolacyjnych i termoizolacyjnych. W Polsce od przeszło 30. lat spółka stawia przede wszystkim na jakość swoich produktów, dzięki czemu należy do absolutnej czołówki najlepiej rozwijających się firm branży budowlanej. Opinia jednej z najnowocześniejszych marek produkujących materiały bitumiczne na terenie Europy Centralnej, jaką może się poszczycić Icopal, jest zasługą polityki koncernu zorientowanej na wykorzystywanie nowinek myśli technicznej oraz przystosowaniu oferty do zapotrzebowania klientów indywidualnych i biznesowych.

Ogromny potencjał pod względem finansowym, producenckim i technologicznym pozwala firmie na nieustanne doskonalenie swoich propozycji oraz na skupienie się na względach związanych ze środowiskiem naturalnym. Icopal jest nie tylko zdobywcą prestiżowych certyfikatów i medali targów budownictwa, ale przede wszystkim odpowiedzialnym wytwórcą materiałów o najwyższej jakości. Produkty i systemy firmy posiadają personalną, imienną gwarancję jakości na okres od 3 do nawet 99 lat! W Polskim Centrum Dachowym już dziś mamy dla Ciebie w ofercie flagowe produkty Icopal w korzystnych cenach, kliknij i sprawdź nasze stawki.

Papy termozgrzewalne Icopal czyli niezawodna receptura na nowy i stary dach

Papy termozgrzewalne należą do flagowych produktów Icopal, dlatego też w ofercie firmy spotkamy się z wieloma systemami i technologiami pap. Jedną z naczelnych technik jest Szybki profil SBS gwarantujący szereg korzyści potencjalnemu nabywcy. Przede wszystkim oferuje on profilowany spód papy zapewniając tym samym równomierne oraz o 30% krótsze zgrzewanie. Pozwala on także zachować pełnię ochronnych właściwości bitumu i kauczuku SBS już po poddaniu papy zgrzewaniu. Ów specjalny kształt spodu papy wyklucza również możliwość jej niedogrzania i tworzenia się pęcherzy. Także papy tworzone w oparciu o standard Szybki Syntan SBS używane do hydroizolacji dachów płaskich oraz do ich wentylacji doskonale zadbają o stan twojego dachu – niezależnie od tego czy chcesz remontować starą, czy pokryć nową powierzchnię. Papy oparte o tę technikę wykonania zapewniają o 50% bardziej wydajną hydroizolację oraz wyrównanie ciśnień gazów i pary pod pokryciem. Kup papy Icopal w korzystnej ofercie Polskiego Centrum Dachowego.

Z gruntem SIPLAST PRIMER zadbasz o swój dach od podstaw

Także Grunt Siplast Primer tworzony według specjalnej receptury koncernu Icopal z wykorzystaniem kauczuku i kruchego asfaltu SBS jest produktem godnym uwagi. Użycie Siplast Primera to skrócony siedmiokrotnie czas schnięcia, trzykrotnie lepsza wydajność, 2,5 raza skuteczniejsza penetracja podłoża, 20 razy lepsza przyczepność oraz nieporównanie większa siła zgrzewu do pap bitumicznych. To propozycja roztworu gruntującego idealnego do gruntowania betonu oraz izolacji pokryć dachowych a przy tym świetnie nadającego się do zabezpieczenia i konserwowania konstrukcji ze stali, czy też impregnacji drewna. Sprawdź nasze ceny produktów Icopal.

Icopal MS / 112 M – wydajny i uniwersalny uszczelniacz polimerowy

Zaletą uszczelniacza Polimerowego Icopal MS/112 M jest doskonała przyczepność do niemal każdego rodzaju podłoża. Z powodzeniem zastosujemy go do betonu, metalu, powłok organicznych, tworzyw sztucznych, a także drewna i szkła. W połączeniu z wysoką odpornością na warunki pogodowe, bezzapachowością, znikomą kurczliwością i stosunkowo krótkim czasem wysychania stanowi najlepsze rozwiązanie dla każdego fachowca uszczelniającego dach.. Produkt jest także przyjazny dla środowiska i bez trudu pokryjemy go farbami na bazie wody. Zobacz naszą ofertę na Icopal MS/112 M.

Asortyment Icopal w Polskim Centrum Dachowym dedykowany jest wszystkim tym, którzy najbardziej cenią sobie jakość i wydajność stosowanych produktów. Parametry techniczne materiałów Icopal pozwolą Ci skrócić czas wykonania pracy i zagwarantują niedoścignioną trwałość efektów.