Przeskocz do treści

Dachówki ceramiczne Łódź

Dachówka ceramiczna to jeden z najbardziej estetycznych fragmentów dachu – współcześnie nie wyszła ona z mody, będąc jednym z najbardziej pożądanych pokryć dachowych. PCD, stacjonujące w mieście Łódź, przygotowało ofertę nie do odrzucenia! U nas przez cały rok możesz kupić doskonałe jakościowo dachówki ceramiczne, które przez wiele lat uchronią Twój dach przed wilgocią czy urazami mechanicznymi. Każda dachówka ceramiczna dostępna w naszej ofercie to przedmiot współpracy między naszą firmą a zagranicznymi lub krajowymi producentami materiałów budowlanych. Polskie Centrum Dachowe oferuje dachówki ceramiczne, które można zobaczyć w sklepie stacjonarnym – na terenie Łodzi.


Łódź

Decydując się na wybranie naszych dachówek, masz pewność, że estetyki dachu nie zepsuje rdza

W Polskim Centrum Dachowym przykładamy szczególną uwagę do parametrów oferowanych przez nas produktów. Wszystkie nasze dachówki ceramiczne cechują się dużą odpornością na wysokie i niskie temperatury. Zachowują więc szczelność niezależnie od panującej pogody. Ich ciężar chroni je przed działaniem wiatru na tyle dobrze, że wyklucza się uszkodzenia związane z porywistymi podmuchami wiatru. Pod dachówkami ceramicznymi znacznie rzadziej dochodzi do zjawiska skraplania się wilgoci, dlatego zajmują wysokie miejsce w rankingu praktycznie niezawodnych pokryć dachowych. Nowoczesna powierzchnia jaką posiada każda dachówka ceramiczna zapewnia elegancki wygląd, gwarantując przy tym trwałość koloru i ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Nasz asortyment obejmuje dachówki ceramiczne o różnych kształtach – począwszy od tradycyjnej karpiówki, przez esówkę, aż do dachówki holenderskiej płaskiej czy marsylki. Paleta barw obejmuje zaś brązy, pomarańcze, szarości i czernie. Każdy Klient znajdzie więc coś dla siebie.

Dla miasta Łódź przygotowaliśmy ofertę we współpracy z najlepszymi producentami

Oferta przygotowana dla mieszkańców Łodzi i okolic obejmuje szeroki wybór dachówek ceramicznych wyprodukowanych przez liderów w branży budowlanej. Creaton, Wienerberger, BMI Braas, Roben! – to właśnie ich dachówki możesz znaleźć w naszej hurtowni. Dachówka uchodzi jako jedno z najbardziej przyjaznych środowisku pokryć dachowych – jest wytrzymała na uszkodzenia, a nowa technologia zastosowana w poszczególnych modelach uczyniła je wręcz nie do pęknięcia. Mogą one zdobić dachy nawet przez kilkadziesiąt lat, dzięki czemu nie ma konieczności ich ciągłej wymiany. To doskonały wybór dla wszystkich stawiających na to, by ich dach nad głową był estetyczny, ale jednocześnie funkcjonalny. Polskie Centrum Dachowe oferuje jedno i drugie.

Produkty: