Przeskocz do treści

Dachówka Łódź

Dachówka to jedno z najbardziej tradycyjnych pokryć dachowych. Przez swoją wytrzymałość i estetykę ceniona była przez projektantów dworków i pałacyków – dziś wciąż należy do najczęściej używanych pokryć dachowych. Polskie Centrum Dachowe oferuje wysokiej klasy dachówki w wersji ceramicznej i cementowej powstałe we współpracy z topowymi producentami z branży budowlanej. Łódź i okolice to jeden z obszarów, na którym działamy; oddział w jednym z największych miast w Polsce jest otwarty dla Klientów sześć dni w tygodniu. Każda nasza dachówka to detal dopracowany, wycięty najnowocześniejszymi technikami laserowymi. Nie znajdziesz żadnej różnicy w zestawie!


Łódź

Oferta przygotowana przez Polskie Centrum Dachowe dla Łodzi i okolic

Creaton, Wienerberger, BMI Braas, Roben…tych czterech producentów wyróżnia się przede wszystkim innowacyjnym podejściem do współczesnego budownictwa i materiałów. Dachówka nabrała zupełnie nowych właściwości, nowego, innowacyjnego wymiaru – wszystko dzięki postępowi technologicznemu, który przysłużył się do opracowania warstwy chroniącej dachówkę przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak chociażby mocne powiewy wiatru, opady czy skrajnie wysokie lub niskie temperatury. Zarówno dachówki ceramiczne, jak i cementowe są wzmocnione nowoczesnymi metodami, które finalnie uczyniły produkt godnym zaufania i atrakcyjnym w oczach Klientów. Oferowane przez nas dachówki dostępne są w wielu rodzajach, dzięki czemu Klient może wybierać spośród szerokiego wachlarzu możliwości; zupełnie tak samo jest z barwami jakie posiada dachówka – jest ich sporo, począwszy od naturalnej barwy aż po czernie, pomarańcze czy szarości.

Jakość produktu wraz z jego atrakcyjną ceną – wizytówka Polskiego Centrum Dachowego

Trwałość oferowanych przez nas dachówek ceramicznych wynosić może około 100 lat; podobnie jest zresztą z dachówkami cementowymi. Pokrycie te zapewnia izolacyjność akustyczną, doskonale spełniając przy tym funkcję reprezentatywną. Dachówka może być nie tylko pięknym wykończeniem, lecz częścią nadającą budynkowi blasku – kolor nie blaknie wraz z upływem lat, powłoka nie łuszczy się, zaś powierzchnia dachówki zapobiega gromadzeniu się brudu czy porastaniu mchem. Uniwersalność zastosowania produktu przyciąga zainteresowanych, zaś my serdecznie zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań. Łódź, nadchodzą nowe – dachówki oferowane przez Polskie Centrum Dachowe. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój, powiększając swój asortyment o same wysokogatunkowe materiały.

Produkty: