Przeskocz do treści

Dachy Łódź

Wizytówką współczesnego budownictwa jest energooszczędność. Łódź i okolice obecnie pękają w szwach od innowacyjnych domków mieszkalnych, które charakteryzują się minimalizmem w każdej postaci. Jednym z elementów tego typu budowli są dachy płaskie – dające możliwość m.in. optymalnego wykorzystania energii słonecznej. Polskie Centrum Dachowe zajmuje się profesjonalnym doradztwem w kwestii pokryć na dachy płaskie, a także dystrybucją najwyższej klasy materiałów od renomowanych producentów. Łódź to jedno z wielu miast, w których pełnimy swoje usługi – łączymy klasyczne rozwiązania z nowoczesnymi, przyczyniając się do tworzenia unikatowych dachów dla naszych Klientów.


Łódź

Dachy płaskie wyznacznikiem nowoczesności.  Czym podyktowany jest ich wzrost popularności?

Nagminnie obserwujemy przyrost zapytań o pokrycia na dachy płaskie. Łódź to jedno z miast, w którym dachy płaskie zrobiły prawdziwą furorę – głównie z powodu wielu zalet, wśród których wymienia się między innymi fakt, że mniejsza powierzchnia dachu przekłada się na koszta budowy. Standardowe dachy płaskie są tańsze niż analogiczne dachy strome. Ten typ zadaszeń jest perfekcyjny do montażu na nim paneli solarnych. Jednak aby móc w pełni korzystać z zalet płaskiego dachu, wpierw należy zadbać o to, by był on solidnie zbudowany. Dachy płaskie najlepiej jest pokrywać gontami bitumicznymi lub papami asfaltowymi modyfikowanymi polimerami. W Polskim Centrum Dachowym oferujemy wysokogatunkowe papy od producentów takich jak BMI Icopal – obecnego lidera na rynku produkcji pap dachowych. Rzadziej stosuje się blachodachówki i dachówki ceramiczne – wynika to z tego względu, iż lepiej nadają się na bardziej nachylone dachy. W tym przypadku należy zastosować sztywne pokrycie z desek, dzięki któremu układanie dachówek przyjdzie z łatwością.

Innowacyjne materiały na dachy płaskie dla mieszkańców Łodzi i okolic. Oferta przygotowana specjalnie dla naszych Klientów

Nowoczesne budownictwo to według nas domy o dachach wykonanych z materiałów pierwszej klasy. Dementujemy mit dotyczący horrendalnych cen produktów budowlanych – w Polskim Centrum Dachowym nasi Klienci mają szansę zakupić w atrakcyjnej cenie materiały oznaczone wysokim wskaźnikiem jakości. Uważamy budowę za proces, podczas którego każdy element powinien być doskonale przemyślany – dach ma za zadanie chronić cały dom przed deszczem, mrozem, a nawet nadmiernym słońcem. Dlatego powinien być on mocny i wykonany z solidnego pokrycia. Jeżeli nie do końca wiesz, która z wymienionych wyżej opcji zadaszenia jest dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z nami. Polskie Centrum Dachowe to miejsce, w którym traktujemy każdego Klienta indywidualnie.

Produkty: