Przeskocz do treści

Materiały izolacyjne Łódź

Dach bez odpowiedniej izolacji jest niczym miasto Łódź bez łodzi w swoim herbie – niekompletny. Brak odpowiednich zabezpieczeń czyni go konstrukcją nietrwałą i przede wszystkim bezużyteczną. Odpowiednie izolowanie dachu to współcześnie podstawa, by finalnie móc cieszyć się funkcjonalną częścią budynku. Polskie Centrum Dachowe w Łodzi oferuje wysokiej klasy materiały izolacyjne od wiodących producentów na rynku. Posiadamy szeroką gamę produktów przeznaczonych do stworzenia doskonałej izolacji, która nie tylko ochroni wnętrze domu przed przedostaniem się wilgoci, lecz także pomoże uchronić dom przed bezpowrotnym upływem energii grzewczej budynku.


Łódź

Wysokiej jakości materiały izolacyjne od najlepszych marek – nasza oferta

Polskie Centrum Dachowe stawia na jakość i spełnienie współczesnych potrzeb dzisiejszego Klienta. Kierujemy się postępem technologicznym, prezentując naszym Klientom asortyment pełen innowacyjnych rozwiązań izolacyjnych. Styropapy i izolacje PIR pochodzą od topowych producentów ze świata budowlanki; utrzymują one ciepło w budynku, chroniąc go przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak mrozy, deszcze czy nawet intensywne promieniowanie UV. Ich wydajność, parametry i atrakcyjna cena to połączenie, które możemy zagwarantować dzięki ciężkiej pracy naszych ekspertów. Kierowani wieloletnim doświadczeniem, dziś jesteśmy jednym z liderów na rynku sprzedawców materiałów przeznaczonych do budowy dachów i zadaszeń. Każdy z naszych Klientów otoczony jest opieką fachowców, którzy – w razie potrzeby – służą poradą i pomocą w wyborze odpowiedniej izolacji.

Profesjonalizm i ogromna wiedza pozwalają nam w pełni zrozumieć potrzeby Klientów

Istniejemy od kilkunastu lat, stale podążając za postępem technologicznym. Oferowany przez nas asortyment jest dowodem na to, że nie znajdziesz u nas materiałów słabych jakościowo. Zawsze staramy się dostarczać naszym Klientom wszystko co najlepsze – dlatego materiały izolacyjne dostępne w Polskim Centrum Dachowym to cała lista produktów, które znajdują swoje zastosowanie na dachach spadzistych, płaskich etc.. Mamy wszystko czego potrzeba do stworzenia doskonałej izolacji dachu. Materiały izolacyjne to jedna z wielu specjalności naszej hurtowni – staramy się, aby cała Polska miała dostęp do oferowanych przez nas produktów. Obecnie działamy w miastach takich jak Legnica, Wrocław, Łódź – nasze plany rozwojowe sięgają naprawdę daleko, a asortyment jest stale aktualizowany o nowości oparte na obecnych postępach technologicznych.

Produkty: