Przeskocz do treści

Styropapa Łódź

Uwaga, uwaga. Mieszkańcy miasta Łódź i jego okolic obecnie mogą cieszyć się dostępem do szerokiej gamy materiałów przydatnych do konstrukcji solidnych dachów domów, altan czy garaży. Polskie Centrum Dachowe, którego oddział znajduje się właśnie w Łodzi, oferuje swoim Klientom produkty spełniające ich najśmielsze oczekiwania. Szukasz idealnego materiału pod ocieplenie dachu? Już od kilkunastu lat jesteśmy świadomi doskonałych właściwości termoizolacyjnych styropianu oraz wodoszczelności pap, stanowiących najczęściej wybieraną opcję pokrycia zadaszenia. Połączenie ze sobą tych dwóch materiałów dało w efekcie płyty ocieplające z zabezpieczeniem przeciwko wilgoci. Styropapa to perfekcyjne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują sprawdzonych rozwiązań w przystępnej cenie.


Łódź

Pożegnaj się z marnowaniem energii grzewczej, poznając szerokie zastosowanie naszej styropapy

Właściwa termoizolacja dachu jest niezbędna, gdyż właśnie przez tę część bezpowrotnie ulatywać może aż 30% energii grzewczej całego budynku. Zwiększa to konieczność stałego ogrzewania pomieszczeń, co przekłada się na wyższe koszta utrzymania ciepła w domu. Styropian zamknięty między dwiema warstwami papy doskonale sprawdza się na dachach o niewielkim nachyleniu, stropodachach, a także innych elementach budynku, do których zalicza się między innymi tarasy, stropy, ściany piwnic czy podłogi. Zastosowanie styropapy jest więc ogromne, a przypisywane jej zalety z pewnością wpływają na jej obecną popularność zarówno wśród Klientów, jak i wykonawców projektów budowlanych. Styropapa dostępna w naszym sklepie posiada korzystny współczynnik przewodności cieplnej, dużą trwałość i odporność na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych. Dodatkowo materiał ten nie wpływa negatywnie na zdrowie człowieka i środowisko, dzięki czemu nazywać go można ekologicznym.

Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy. Polskie Centrum Dachowe pomoże we wszystkim

Jednym z najważniejszych powodów sukcesu, jaki ostatnimi czasy odniosła styropapa jest jej łatwy montaż. Płyty wykonane z tego materiału nie są ciężkie, dzięki czemu czas pracy na dachu ocieplanym styropapą i krytym papą termozgrzewalną można skrócić około 70%! Nie potrzeba ku temu posiadać specjalistycznej wiedzy z zakresu technicznego – płyty warstwowe uzupełnia się specjalnymi klinami spadkowymi tworzy wygodne w montażu systemy. Jeżeli jednak zależy Ci na upewnieniu się co do sposobu kładzenia styropap dachowych, zapraszamy do Polskiego Centrum Dachowego, posiadającego oddział w Łodzi. Nasza grupa składa się z ekspertów w dziedzinie zadaszeń, dzięki czemu jesteśmy w stanie znaleźć perfekcyjne rozwiązanie na każdy temat związany z dachami. Jesteśmy stale otwarci na kontakt!

Produkty: