Przeskocz do treści

Okna dachowe Fakro Łódź

Poddasze to dodatkowa przestrzeń domowa do zorganizowania – coraz częściej porzuca się ideę posiadania strychu na rzecz małego pokoiku wypoczynkowego czy sypialni. Oczywiście, budowa pokoju na poddaszu to wyzwanie – największym problemem jest dostarczenie do pomieszczenia naturalnego światła. W Polskim Centrum Dachowym mamy jednak na to rozwiązanie. Przedstawiamy okna dachowe Fakro, wykonane z dbałością o każdy szczegół. W naszej hurtowni położonej na terenie miasta Łódź znajdziesz kilka typów okien od nowosądeckiego producenta. Współpraca z firmą Fakro daje nam możliwość oferowania ich produktów właśnie Wam – naszym Klientom. Sprzedajemy tylko to, co sami byśmy zakupili, będąc w sytuacji budowy zadaszenia.


Łódź

Wiodące prym na rynku okna Fakro teraz dostępne w Polskim Centrum Dachowym

Firma Fakro jest jednym z wiodących producentów okien dachowych. Okna dachowe Fakro należą do najlepszych na rynku; wykonywane są z drewna o różnych powłokach. W zależności od modelu, wyróżnia się: drewno z bezbarwną powłoką akrylową, białą powłoką akrylową czy białą powłoką poliuretanową lub z tworzywa PVC. Konstrukcja okien poddaszowych Fakro posiada nawiewniki regulowane automatycznie lub ręcznie. Ilość szyb, jakie mogą posiadać okna dachowe Fakro rozpoczyna się od dwóch, kończąc zaś na czterech. Oznaczenia zamieszczone na modelach sugerują ich właściwości, szyby zaś wypełnione są gazami szlachetnymi, takimi jak argon czy krypton. Okna Fakro łączą w sobie wysoką jakość i bardzo przystępną cenę, a ich dostępność w naszej hurtowni jest wysoka. Polskie Centrum Dachowe zawsze oferuje produkty wiodące prym na rynku, w dodatku zawsze w atrakcyjnej cenie. Pełnimy również fachowe doradztwo w zakresie wyboru idealnych okien dachowych – możliwości kontaktu z nami jest wiele: mailowy, telefoniczny lub realnyc. Nasi doradcy służą fachową pomocą w zakresie prac budowlanych; łączy nas pasja i wieloletnie doświadczenie.

Okna dachowe Fakro to estetyka połączona z funkcjonalnością. Oferta dla miasta Łódź

Okna Fakro są łatwe do zamontowania na dachu, dzięki czemu szybko otrzymać można zamierzony efekt, tym samym wpuszczając do pomieszczenia sporo światła naturalnego, od zawsze odgrywającego sporą rolę w prawidłowym funkcjonowaniu człowieka. Dzięki oknom dachowym światło dzienne płynnie oświetli każde poddasze, zaś szyby hartowane odporne są na gradobicie i inne ekstremalne warunki pogodowe. Estetyczna prezentacja i funkcjonalność w przypadku produktów Fakro idą ze sobą w parze – my zaś oferujemy to wszystko w wyjątkowo przystępnej cenie dla naszych Klientów. Łódź i okolice, z niecierpliwością czekamy na odwiedziny!

Produkty: