Przeskocz do treści

Okna dachowe Velux Łódź

Okna dachowe to prawdziwy fenomen na współczesnym rynku. Idea posiadania strychu na poddaszu odchodzi w dal, zaś na jej miejscu wyłania się pomysł adaptowania wolnej przestrzeni. Pokój dziecięcy, sypialnia, salon czy pomieszczenie biurowe…opcji jest naprawdę wiele. Jednak w przypadku wszystkich czterech wymienionych pomieszczeń, montaż odpowiednich okien dachowych jest wręcz konieczny. Wprowadzą do pomieszczenia większe ilości dziennego światła i zminimalizują pokrycie kosztów energii wykorzystywanej do sztucznego oświetlenia pomieszczenia na poddaszu. Polskie Centrum Dachowe przygotowało dla mieszkańców miasta Łódź i jego okolic wyjątkową ofertę, obejmującą okna dachowe Velux.


Łódź

Okna dachowe Velux dostosowane do Twoich potrzeb. Oferta PCD dla Klientów

Grupa Velux i spółki siostrzane znajdujące się w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR są obecnie największymi producentami okien w kraju. Firma obecna jest w Polsce od 1990 roku, a jej oferta obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy i dachów płaskich. Dzięki tym produktom można stworzyć zdrowy klimat wewnętrzny, doskonały do nauki, zabawy, pracy czy odpoczynku. Polskie Centrum Dachowe współpracuje z firmami, które rozwijają się i inwestują w nowe technologie, gdyż sami kierujemy się zasadą postępu. Okna dachowe Velux to dbałość o najwyższe standardy jakości, ochrony środowiska, jak i bezpieczeństwa pracy. W ofercie naszej hurtowni znajduje się kilka rodzajów okien dachowych tej firmy, kategoryzowanych jako Standard, Standard Plus i Premium. Każda z opcji różni się od siebie poszczególnymi detalami i funkcjami, jednak gwarancja lepszego utrzymywania ciepła czy dostarczanie odpowiedniej ilości światła dziennego do pomieszczenia to coś, co je ze sobą łączy. Ceny innowacyjnych okien dachowych są bardzo atrakcyjne – zwłaszcza, że produkty wyposażone są w kilkanaście przydatnych funkcji, czyniących je wyjątkowymi.

Polskie Centrum Dachowe to nie tylko materiały budowlane, lecz masa szkoleń

Obecnie mamy na swoim koncie kilkanaście przeprowadzonych akademii, w tym akademię Velux, na której wszyscy zainteresowani mogli zdobyć wiedzę produktową i wzmocnić swoje umiejętności sprzedażowe. Każde prowadzone przez nas szkolenie okraszone jest uzyskaniem certyfikatu, dzięki czemu ma się też materialne potwierdzenie zdobytych umiejętności. Nasze hurtownie zostały stworzone w oparciu o zapewnienie przestrzeni dla wszystkich majsterkowiczów i osób, które stoją przed wyborem materiałów do budowy własnego domu. Łódź to miasto, które stale się rozwija; nasze stacjonowanie akurat w jednym z największych miast w Polsce nie jest przypadkiem – świadczy bowiem o naszych szerokich możliwościach.

Produkty: