Przeskocz do treści

Blacha aluminiowa Łódź

Budowa dachu uznawana jest za zwieńczenie miesięcy, a czasem i lat starań i pracy włożonej w budowę własnego domu. Obecnie istnieje wiele opcji materiałów, jakimi można pokryć dach – jednym z nich jest blacha aluminiowa, doceniana za swoje niezwykłe właściwości i łatwość w montażu. Działając na terenie Łodzi, stale obserwujemy wzrost zainteresowania pokryciem dachowym właśnie w formie blach wykonanych z aluminium. Polskie Centrum Dachowe oferuje fachowe doradztwo w kwestii doboru materiałów oraz ich montażu na terenie miasta Łódź i jego okolic. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat blach aluminiowych? Chętnie przedstawimy Ci nasz asortyment.


Łódź

Najlepsze materiały znajdziesz w PCD. Blachy aluminiowe i ich charakterystyka

Aluminium to materiał o stosunkowo niskiej wadze, pozwalający na obniżenie wymagań statycznych i tych odnoszących się do konstrukcji nośnej. Niekwestionowaną zaletą posiadaną przez blachy aluminiowe jest możliwość realizacji najbardziej fantazyjnych pomysłów czy wyjątkowych form zadaszeń. Lekkość to kolejna cecha, którą należy postrzegać jako ogromną zaletę – aluminium bezkonkurencyjnie nadaje się nie tylko do pokrycia dachów nowych budynków, lecz także do renowacji wiekowych zadaszeń. Lekka blacha aluminiowa to spora oszczędność, bowiem dodatkowe wzmacnianie konstrukcji starszych lub słabszych nie jest w ogóle konieczne, jeżeli chcemy wykorzystać opisywane pokrycie dachowe. Systemy dachowe z blachy aluminiowej są również trwałe i odporne na korozję, dzięki naturalnym właściwościom warstwy chroniącej. Odporna na warunki atmosferyczne, takie jak silne wiatry, deszcze czy mrozy, doskonale chroni dom przed traceniem energii cieplnej. Blachy aluminiowe są również nieszkodliwe ekologicznie, przez możliwość ponownego wykorzystania czy przerabiania.

Wyjątkowa oferta przygotowana dla mieszkańców miasta Łódź

Od dziesięciu lat naszej obecności na polskim rynku powiększyliśmy swoją ofertę o materiały wyprodukowane przez marki osiągające wysokie rokowania w ogólnopolskich rankingach producentów materiałów budowlanych. Obecnie jesteśmy jednym z liderów na rynku pokryć dachowych – oferowane przez nas towary są perfekcyjnym potwierdzeniem naszych wysokich ambicji. Otwieramy nowe oddziały, stacjonując w miastach takich jak Wrocław, Legnica i Łódź – stale się rozwijamy i nie zamierzamy przestać. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, oferując blachy aluminiowe i inne pokrycia dachowe w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Produkty: