Przeskocz do treści

Pokrycia dachowe Łódź

Marzeniem każdej osoby jest posiadanie własnego lokum, jakim jest dom z ogrodem czy nawet małym podwórkiem, na którym można by było spędzić wolny czas. Łódź jest atrakcyjnym miejscem na spełnienie owych marzeń, ze względu na samo położenie geograficzne i możliwości, jakie niesie życie w wielkim mieście. Przedmieścia Łodzi pękają w szwach od placów budowy w różnych stadiach. My skupiamy się jednak na końcowym etapie, jakim jest budowa dachu – Polskie Centrum Dachowe od ponad dziesięciu lat zaopatruje firmy i osoby prywatne w wysokogatunkowe pokrycia dachowe, do których zalicza się między innymi dachówki, blachy dachowe czy elementy krycia – papy i materiały izolacyjne.


Łódź

Oferowane przez nas pokrycia dachowe to efekt pracy ekspertów w dziedzinie produkcji dachów

Blacha dachowa to nie jedyny produkt, jaki znajduje się w naszym asortymencie. Jednak każdy z nich jest produkowany przez ekspertów. Współpracujemy z topowymi producentami, obecnie plasującymi się na wysokich miejscach w krajowych rankingach jakości. Pokrycia dachowe, takie jak blacha na dach, dachówka czy blachodachówka są produktami certyfikowanymi, spełniającymi obecne normy budowlane. Wszystko co posiadamy w naszym asortymencie stworzone zostało przy pomocy współczesnej technologii, niwelującej wady starszych wersji produktu i wzmacniającej jego zalety. W Polskim Centrum Dachowym spotkasz między innymi blachy dachowe, jakie sami byśmy zakupili. Nie sprzedajemy wybrakowanych materiałów nijakiej jakości. Produkty to nasza wizytówka – doceniają je przede wszystkim nasi Klienci.

Wieloletnie doświadczenie czyni nas ekspertami w kwestii materiałów dachowych

Dziesięć lat istnienia firmy to jedynie schodek, po którym pojawią się kolejne. Stale dbamy o rozwój, biorąc udział w licznych szkoleniach oraz organizując je samodzielnie. Technologia idzie do przodu – my również musimy. Postęp decyduje o sukcesie, na który ciężko pracujemy, łącząc szeroką ofertę produktów z atrakcyjną ceną każdego z nich. Naszym znakiem rozpoznawczym jest jakość oferowanych przez nas materiałów i wysoki standard obsługi Klienta. Dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie zapytania związane z systemami dachowymi. Obecnie nasze filie znajdują się w dużych miastach takich jak Łódź, Wrocław i Legnica – jednak to z pewnością nie koniec naszego rozrostu. Wszystkie trafiające do nas zlecenia traktujemy indywidualnie, a każdy z naszych Klientów ma dla nas ogromne znaczenie. Korzystając z naszych usług masz pewność, że nawet wichura nie naruszy Twojego dachu. Zadbaj o swój dach nad głową wraz z Polskim Centrum Dachowym.

Produkty: