Przeskocz do treści

Już od kilku lat obserwujemy stale rosnący wskaźnik urbanizacji w Łodzi i okolicach. Budowa to złożony proces, na którego dokładne zaplanowanie trzeba czasem kilku lat. Krok po kroku stawia się fundamenty, a gdy już podstawy są gotowe, czas przystąpić do konstruowania zadaszenia. W tej kwestii Polskie Centrum Dachowe służy pomocą wszystkim zainteresowanym zbudowaniem solidnego dachu ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów. Łódź to jeden z kilku obszarów na których działamy – służąc fachowym doradztwem w kwestii wyboru elementów do budowy dachu. Materiałem wiodącym prawdziwy prym na rynku są dachówki Braas.

Dachówki Braas spełniają oczekiwania wszystkich Klientów. Poznaj ich właściwości bliżej

BMI BRAAS jest jednym z topowych producentów dachówek betonowych i ceramicznych. Produkują oni między innymi popularne rozwiązania firmy Braas, cechujące się najwyższą jakością w tej branży. Wysoce trwałe, odporne na deszcze i gwałtowne zmiany temperatur, doskonale odnajdują się w każdych warunkach. Produkt ten wykonywany jest z wysokogatunkowych surowców, natomiast do ich tworzenia wykorzystuje się nowoczesną technologię. Jeżeli chodzi o dachówkę ceramiczną Braas, jest ona tworzona ze specjalnej gliny. Szeroki wybór kolorystyczny przyciąga zarówno wielbicieli klasyki, jak i osoby marzące o niestandardowym dachu – popularnym kształtem dachówki Braas jest karpiówka, doskonale oddająca tradycyjny wygląd budynków. Profesjonalnie ułożona prezentuje się niesamowicie, stanowiąc idealne połączenie estetyczne z murami.

Wyjątkowa oferta dachówek Braas dla mieszkańców Łodzi i okolic

W Polskim Centrum Dachowym możemy poszczycić się dachówkami firmy Braas w wielu odsłonach. Wybieraj pomiędzy kształtem, kolorem i typem materiału – oczywiście, jeżeli potrzebujesz porady jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, świadczymy kompleksową obsługę wszystkim osobom zainteresowanym przygotowaną przez nas ofertą. Stale powiększamy swój asortyment, śledząc budowlane nowinki i przewidując trendy w branży dachowej na kolejne lata. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, starając się wykonać swoją pracę jak najlepiej. Partnerstwo, lojalność i profesjonalizm – właśnie tego doświadczysz, podejmując się współpracy z Polskim Centrum Dachowym. Stale powiększamy swoje kompetencje, zaś nasi handlowcy to osoby wysoce wykwalifikowane – zwracając się do nas czynisz krok naprzód w celu uzyskania wytrzymałego na warunki atmosferyczne dachu nad głową.