Przeskocz do treści

Intensywne opady deszczu mogą spowodować wysokie szkody budynkom, które nie są odpowiednio zabezpieczone na nieprzyjemne warunki pogodowe. Zadaniem każdego systemu rynnowego jest odprowadzanie wody z dachu jak najdalej od ścian domu, by te nie uległy nadmiernemu zawilgoceniu – z tego powodu warto jest wybrać produkt dobrej jakości, którego nie trzeba będzie wymieniać w przeciągu kilkunastu miesięcy czy roku. Polskie Centrum Dachowe przygotowało perfekcyjne rozwiązanie dla mieszkańców Łodzi i okolic – do zaoferowania mamy nowoczesne rynny Galeco, opracowane przez ekspertów z naszej branży.

Rynny Galeco to prawdziwy ewenement na rynku. Poznaj ich rodzaje

Firma Galeco od 1996 roku specjalizuje się w projektowaniu, produkcji szczegółowo opracowanych systemów odprowadzania wody deszczowej z dachów płaskich i skośnych. Charakterystyczne systemy Galeco posiadają wyjątkowy kształt rynny, której brzegi wywinięte są do wewnątrz – innowacyjne rozwiązanie zapobiega niefortunnemu przelewaniu się wody podczas intensywnych opadów. Każdy produkt wykonany przez firmę jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i proces odbarwiania; zachowuje więc swoją estetykę na długie lata. Rynny Galeco dzieli się na: stalowe, PVC, PCV. Produkty Galeco w naszej ofercie nie znalazły się przypadkiem – staramy się, by nasi klienci z miasta Łódź posiadali nowoczesne systemy rynnowe na wyciągnięcie ręki. Polskie Centrum Dachowe współpracuje z topowymi producentami, oferując wysokogatunkowe produkty na miarę naszych czasów. Technologia nie zwalnia – my też nie zamierzamy.

Szczegółowo skonstruowana oferta Galeco – Łódź i okolice

W Polskim Centrum Dachowym znajdziesz systemy rynnowe opracowane przez współczesnych geniuszy z branży. Nowoczesna technologia wspomaga tworzenie przydatnych detali, które znacznie ułatwiają ludziom życie. Pożegnaj się z plamami na zewnętrznej ścianie Twojego domu – system Galeco poradzi sobie z każdą ulewą. Z firmą Galeco łączy nas nie tylko misja dostarczania produktów wysokiej jakości każdemu zainteresowanemu, a wieloletnie doświadczenie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zrozumieć potrzeby naszych Klientów i tworzyć ofertę dostosowaną do ich wymagań. Masz pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – rozwieją oni wszystkie wątpliwości i doradzą w wyborze najlepiej jak tylko potrafią. Nasi Klienci zawsze mogą na nas liczyć – niezależnie czy mieszkają w Łodzi czy okolicy. Polskie Centrum Dachowe stworzyli ludzie z pasją; z radością dzielimy się nią z innymi.