Przeskocz do treści

Reprezentację firmy Rockwool w hurtowni Polskiego Centrum Dachowego z Wrocławia stanowią materiały z wełny skalnej docieplające poddasza, dachy i ściany zewnętrzne. Wyroby firmy mogą służyć w roli izolacji termicznej, mogą też jednak być stosowane jako wygłuszenie pomieszczenia oraz ochrona przeciwpożarowa zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i ogólno-przemysłowym. Grupa Rockwool jest globalnym liderem w wytwarzaniu skalnej wełny mineralnej. Firma sprzedaje swoje renomowane produkty, systemy i rozwiązania na całym świecie i wyznacza standardy efektywności energetycznej, bezpieczeństwa pożarowego oraz akustyki.

Od wejścia światowego giganta na rynek polski mija ćwierć wieku, przez ten czas firma zainwestowała juz w innowacje produkcyjne i rozwój ponad miliard złotych.

Dlaczego warto postawić na produkty Rockwool?

Dzięki wyjątkowo szerokiej ofercie Rockwool może zaproponować swoim klientom zróżnicowane parametry techniczne i użytkowe w wielu dostępnych systemach przystosowanych do poszczególnych konstrukcji i instalacji

Ta wszechstronność w asortymencie przekłada się na bardzo duży zakres stosowania wełny skalnej. Może być ona użyta z myślą o budownictwie mieszkań, obiektów sportowych, usługowych oraz budynków użyteczności publicznej. Także sektor przemysłowy i energetyczny chętnie korzystają z technologicznych zdobyczy spółki.

Rockwool Polska to przede wszystkim doświadczona kadra inżynierów i specjalistów regularnie przeprowadzająca testy laboratoryjne i bez przerwy podnosząca jakość oferty. Badania i pomiary służące do oceny jakościowej wyrobów z wełny skalnej a także badania nad rozwojem produktów i ocena ich jakości wraz z analizą wpływu materiałów na środowisko to  główne obszary działalności naszych ekspertów. Dzięki Polskiemu Centrum Dachowemu również we Wrocławiu nabędziesz wełnę skalną od Rockwool dowolnej klasy w korzystnej cenie.