Przeskocz do treści

Blacha tytan-cynk to sprawdzone i naturalne rozwiązanie wykorzystywane na dachach całego świata. Dzięki wyjątkowym właściwościom materiału, na czele z trwałością, wysoką odpornością oraz cenionymi walorami estetycznymi, systemy pokryć RHEINZINK od ponad stulecia są jednym z najpopularniejszych wyrobów dekarskich z blachy tytanowo-cynkowej.

Zdając się na pokrycia niemieckiej marki, zyskujesz pełną funkcjonalność i bezpieczeństwo na wiele pokoleń. Oprócz tego, że stosowana jest w najbardziej narażonych elementach budowy, blacha nie wymaga konserwacji, a przez lata użytkowania nie traci swojego majestatycznego piękna i subtelnej estetyki. Sprawdź, jaką cenę systemów RHEINZINK uzyskasz, decydując się na Polskie Centrum Dachowe.

Systemy pokryć dachowych RHEINZINK – prestiż, jakość i bezpieczeństwo dachu

Bogata oferta renomowanego producenta pozostawia klientom ogromny wybór możliwości i wysoce skutecznych metod montażu. Pierwszym z popularnych, szeroko stosowanych systemów jest dach RHEINZINK na podwójny rąbek stojący. Jak sugeruje nazwa, pasy blachy łączy się w nim zaciskając je po długości ponad płaszczyzną wody na klasyczny podwójny rąbek. Zwykle ma on wysokość 25 mm i efektywnie chroni dach przed wnikaniem wody deszczowej. System ten świetnie sprawdza się w dachach o nachyleniu poniżej 25 stopni, zaś minimalne nachylenie określa się już na poziomie 5 stopni. Właśnie ze względu na to dach na podwójny rąbek zwycięsko wychodzi z porównania z innymi systemami krycia.

Zaletą podwójnego rąbka jest również wszechstronność. Idealnie komponuje się z architekturą nowoczesną oraz tradycyjną. Bywa stosowany na różnorodnych powierzchniach – od kształtów stożkowatych przez wypukłe, aż do projektów z elementami wklęsłymi. Delikatne optycznie zarysy i wysoka szczelność sprawiają, że doskonale sprawdzi się w każdym przypadku.

Kolejna technika pokryć to dach RHEINZINK na kątowy rąbek stojący. Stosujemy go szczególnie tam, gdzie nachylenie dachu jest większe, zwłaszcza w widocznych miejscach dachów krytych blachą. Główną zaletą rąbka kątowego jest atrakcyjny wygląd oraz elegancja, jaką niesie ze sobą wyrazisty optycznie podział powierzchni dachu. Układanie blachy w tym systemie jest łatwe i ekonomiczne, a długie pasy materiału zapewniają absolutną wodoszczelność.

Dodatkowo w ofercie niemieckiego giganta rynku blach dekarskich znajdziecie innowacyjne systemy listew zatrzaskowych Klick oraz łuski karo i duże romby. Także te rozwiązania odznaczają się na tle konkurencji łatwością i elastycznością stosowania oraz ciekawym, przyciągającym efektem wizualnym. W Polskim Centrum Dachowym znajdziecie więc zarówno panele na rąbek, blachy płaskie tytan-cynk, jak i blachy w rolce. Zapytaj nas o ceny najlepszych pokryć RHEINZINK, uzyskaj wartościową opinię i doradztwo.