Przeskocz do treści

Jesteśmy Firmą świadomą nieustannego rozwoju w branży budowlanej, nowych tendencji estetycznych, możliwości jakie daje rozwój technologii i przemysłu.

Braas

Firma Monier to znany na całym świecie lider w produkcji kompletnych systemów dachowych. Grupa Monier, do której należy Monier Braas Sp. z o.o. sprzedaje swoje produkty w ponad 40 krajach i jest synonimem najwyższej jakości dla swoich klientów.

Icopal

Grupa ICOPAL to światowy lider w dziedzinie materiałów hydroizolacjyjnych działający na rynku budowlanym od roku 1876. Obecnie koncern posiada 38 zakładów produkcyjnych i 97 biur handlowych w 30 krajach świata oraz zatrudnia 3900 pracowników. Od roku 1999 koncern Icopal reprezentowany jest w Polsce przez Polską Grupę ICOPAL.

Velux

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentem i eksporterem okien dachowych w Polsce. Oferta firmy VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania.

Fakro

Firma FAKRO powstała w 1991 roku jako spółka prywatna, oparta w stu procentach na polskim kapitale. W ciągu 25 lat z rodzinnego zakładu rozwinęła się w międzynarodową korporację, która dziś zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych. W skład Grupy Fakro wchodzi 12 spółek produkcyjnych oraz 16 dystrybucyjnych, zlokalizowanych w Europie, Azji i Ameryce.

Creaton

CREATON to doświadczenie, najwyższa jakość i innowacyjna technologia. Tu estetyka oraz funkcjonalność łączą się w jedność, tworząc zachwycające powierzchnie dachów. CREATON oferuje najszerszy na świecie asortyment dachówek ceramicznych, będący w stanie zaspokoić wszelkie indywidualne gusta i wymagania.

Climowool

Firma CLIMOWOOL, europejska marka, która dostarcza swoim klientom wysokiej jakości termoizolacje z mineralnej wełny szklanej, w Polsce zdobywa uznanie odbiorców za produkty o najwyższych parametrach izolacyjnych. Nasze produkty do ocieplania i izolacji termicznej dachów, poddaszy i stropodachów, izolacji akustycznej ścianek działowych oraz ocieplania elewacji budynków posiadają jedne z najwyższych oporów cieplnych na rynku.

Lemar

Firma LEMAR pracuje dla Was nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat. Dzięki naszym innowacyjnym pomysłom możemy dostosowywać ofertę do potrzeb rynku i oczekiwań Klientów. Stale szukamy nowych rozwiązań, bo zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem i najlepszą motywacją do pracy. Tworząc nowe produkty staramy się przede wszystkim poszerzać ofertę asortymentową.

Rheinzink

Produkty RHEINZINK mają zastosowanie na dachach, obróbkach blacharskich, w systemach elewacyjnych oraz przy odwadnianiu dachów. Tytan-cynk jest bardzo popularny jako nowoczesny materiał, który oferuje szeroki zakres wzornictwa. Wielu światowej sławy architektów, takich jak Daniel Libeskind, Rem Koolhaas czy Zaha Hadid doceniło walory tego materiału i rozwiązania technologiczne za nim stojące.

Galeco

Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów odprowadzania wody deszczowej - w skrócie: systemów rynnowych. Naszymi flagowymi produktami są: system rynnowy Galeco PVC, system rynnowy Galeco STAL, system rynnowy Galeco LUXOCYNK, system rynnowy Galeco BEZOKAPOWY oraz System Galeco DECOR.

Izobud

Na krajowym rynku materiałów hydroizolacyjnych istniejemy od lat osiemdziesiątych dwudziestego wieku. Od początku naszego istnienia produkujemy asfaltowe materiały do izolacji o właściwościach zgodnych z obowiązującymi standardami. Naszą specjalnością są papy.

MDM

Firma mdm® spółka akcyjna z siedzibą w Cieszynie działa na rynku od 1995 roku i obecnie jest wiodącym producentem akcesoriów dachowych w Polsce. W jej skład wchodzą zakłady produkcyjne w Cieszynie, Bielsku-Białej i Wojciechowie.

Genderka

Firma GENDERKA zajmuje się produkcją płyt styropianowych dla potrzeb wykonywania izolacji cieplnej w budownictwie. 20-letni bagaż doświadczeń oraz konsekwencja w działaniu spowodowały, iż w chwili obecnej firma GENDERKA plasuje się w czołówce największych producentów styropianu w Polsce.

Dorken

Wprowadzając kompletne rozwiązania dla dachu i piwnic, wyznaczamy w firmie Dörken stale nowe miary jakości. Firma Dörken GmbH & Co. KG oferuje wysoce wydajne i sprawdzone w praktyce produkty, dysponuje wszechstronną wiedzą techniczną i zapewnia doskonałe usługi serwisowe, zaliczając się dzięki temu do liderów na europejskim rynku materiałów budowlanych.

IVT

Przed ponad dwudziestoma laty powstała w Niemczech, w Holzwickede k. Dortmundu firma IVT (www.ivt.de), której działalność od samego początku polegała na produkcji i sprzedaży do klientów hurtowych akcesoriów uzupełniających do pokryć dachowych.

Rockwool

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej - dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych.

URSA

URSA to spółka zajmująca się produkcją i sprzedażą materiałów do izolacji termicznej i akustycznej, zorientowana na zrównoważony rozwój i efektywność energetyczną budynków. Spółka obecna jest w Hiszpanii oraz wielu krajach europejskich dzięki 13 zakładom produkcyjnym, rozmieszczonym na całym kontynencie europejskim.

Blachprofil 2

Producent profilowanych blach stalowych i aluminiowych stosowanych do pokryć dachowych i elewacji. Akcesoria dachowe i dodatki.

Bauder

Firma Paul Bauder GmbH & Co. KG ze Stuttgartu jest czołowym producentem systemów dachowych w Europie. Od ponad 150 lat firma jest prowadzona przez właścicieli. Bauder oferuje kompleksowe doradztwo oraz wszystkie rodzaje materiałów do uszczelniania, izolacji i zazieleniania.Gamrat

Spółka Akcyjna jest producentem najwyższej jakości materiałów budowlanych z polichlorku winylu oraz polietylenu, przeznaczonych głównie na potrzeby budownictwa infrastrukturalnego oraz użyteczności publicznej. Ponad 75 letnia działalność nauczyła nas, że nie wystarczy być – należy przede wszystkim daleko patrzeć i wysoko mierzyć.

Elko-Bis

Spółka Elko-Bis Systemy Odgromowe powstała w 1998 roku we Wrocławiu. Skuteczna polityka handlowa, wysokie standardy produkcji i obsługi oraz dobór najlepszej kadry pozwoliły firmie dynamicznie rozwijać się i szybko zyskać pozycję lidera branży odgromowej w Polsce.

Enke

Od ponad osiemdziesięciu lat firma Enke specjalizuje się w materiałach do remontów konstrukcji dachowych i podłóg oraz montażu okładzin metalowych. Nasza firma uważana jest za profesjonalnego partnera w dziedzinie remontów zarówno przez niewielkie zakłady rzemieślnicze jak i duże firmy.

Koelner/Rawlplug

Od przeszło pół wieku szeroka oferta produktów Koelner cieszy się wyjątkowym zaufaniem Klientów. Marka jest synonimem rzetelności, jakości i fachowości w Europie oraz krajach byłej Wspólnoty Niepodległych Państw.
Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz wytwarzaniu rozwiązań mocujących doceniają zarówno profesjonaliści, jak i użytkownicy indywidualni.

Koma

Firma KOMA Sp. z o. o. została założona w 1989 roku. Od początku działalności zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu mięsnego oraz palników i akcesoriów dekarskich. Wieloletnie doświadczenie w zakresie obróbki metali umożliwiło wypracowanie standardów jakościowych pozwalających konkurować z najlepszymi specjalistycznymi produktami w tej branży.

Vmzinc

Od momentu powstania w 1837 r. i przez ponad 170 lat swej działalności Société des Mines et des Fonderies de Zinc de la Vieille Montagne (Spółka Kopalni i Odlewni Cynku w Vieille Montagne) rozwijała i propagowała zastosowanie cynku w dekarstwie.

Blachotrapez

Blachotrapez należy do czołowych producentów pokryć dachowych i elewacyjnych w Polsce.
Spółka Blachotrapez powstała w 1995 roku jednak początki działalności firmy sięgają lat 70-tych i są nierozerwalnie związane z osobą Jana Luberdy.

Selena

Selena powstała w Polsce w 1992 roku, a budowane od tego czasu doświadczenie dzieli między cztery kontynenty, kilkadziesiąt państw i szereg obszarów działalności. Selena jest jednym z trzech największych producentów piany poliuretanowej na świecie.

Prefa

Aluminiowe pokrycia dachowe firmy PREFA znajdują zastosowanie na wszystkich rodzajach obiektów. Dzięki lekkości materiału, pokrycia PREFA są cenionym sposobem na renowację dachów o ograniczonej nośności więźby dachowej.

Roto

Markowe produkty firmy Roto charakteryzują się najwyższą jakością. Okna dachowe, akcesoria oraz schody strychowe produkowane są ze starannie dobranych materiałów, dzięki czemu osiągają długowieczność, trwałość i najlepsze właściwości techniczne.

Wienerberger

Wienerberger - obecna na rynku polskim od 1995 roku firma jest częścią globalnego koncernu Wienerberger AG, który towarzyszy budującym inwestorom od 1819 roku. Połączenie prawie 200 letniej tradycji z najnowocześniejszymi technologiami powoduje, że od wielu lat zajmuje na polskim rynku pozycję lidera jakości i innowacji.