Przeskocz do treści

Solidny i bezkonkurencyjny produkt, dzięki któremu twoje wnętrze przejaśni się na dobre to główna zaleta Fakro. Obecnie ta oferująca okna dachowe spółka uchodzi za jedną z najbardziej nowoczesnych i najszybciej rozwijających się marek naszego kraju. Swoją pozycję rynkową buduje bez przerwy od przeszło 25 lat. To okres, w trakcie którego przedsiębiorstwo zmieniło się z niewielkiej, rodzinnej działalności w korporację sprzedającą swoje produkty do ponad 50. państw na całym globie. Także w ofercie Polskiego Centrum Dachowego z Wrocławia znajdziesz szereg sprawdzonych i prestiżowych wyrobów od Fakro.
Sukces marki nie byłby jednak możliwy, gdyby nie jej strategia i inwestycje w prace naukowo-badawcze. W specjalnym ośrodku zajmującym się rozwojem technologii, Fakro nieprzerwanie dostarcza swoim sprzedawcom nowe rozwiązania i innowacyjne patenty, których przełomowość przekłada się na funkcjonalność i trwałość produktów firmy.

Okna dachowe, nad których jakością czuwają eksperci

Branża okien dachowych jest dziedziną, w której pojęcia takie jak trwałość, funkcjonalność, bezpieczeństwo i ekologia znajdują swój praktyczny wymiar. Stanowią one fundament każdego dobrego produktu. Skoncentrowanie się na tych właśnie wartościach sprawiło, że popularność firmy nie słabnie od lat a wskaźniki sprzedaży nieustannie pną się w górę.
To właśnie za sprawą spółki Fakro, której produkty znajdziesz w naszej hurtowni we Wrocławiu, możemy powiedzieć, że Polska wyznacza globalne trendy. Okna dachowe rodem z naszego kraju okazują się bowiem wzorem dla producentów z zachodu i ze wschodu, a ich złożone i nowatorskie mechanizmy oraz zastosowane w produkcji materiały najwyższej jakości czynią ich producenta niedoścignionym liderem sektora okien dachowych.