Przeskocz do treści

Firma Izobud od przeszło ćwierćwiecza zajmuje się produkcją artykułów hydroizolacyjnych. Na krajowym rynku od początku działalności marka oferuje zgodne z międzynarodowymi normami materiały asfaltowe do izolacji wodnej. Dzięki nieustannym inwestycjom w najlepiej wykwalifikowane kadry oraz dział badawczy Izobud od lat skutecznie odpowiada na potrzeby polskich klientów wprowadzając na rynek produkty innowacyjne technologicznie, które w każdym przypadku cechuje najwyższa jakość i konkurencyjna cena.

Wśród wielu propozycji najbardziej wyróżnia się szeroka gama pap. Dlatego to właśnie papy Izobud dostaną państwo w korzystnej cenie w hurtowni Polskiego Centrum Dachowego z Wrocławia.

Papy Izobud dla innowatorów i tradycjonalistów

Duży wybór pap asfaltowych jest wynikiem ambitnej polityki firmy, która kieruje swoje artykuły do bardzo obszernego grona odbiorców. W ofercie marki doskonale odnajdzie się klient indywidualny, ale też inwestorzy i dystrybutorzy ze składów i hurtowni budowlanych. Niezależnie od tego czy chodzi o obrót detaliczny czy hurtowe zakupy, każdy znajdzie z Izobudem szeroki wachlarz wyrobów o doskonałych właściwościach i specyfikacjach. Papy tej specjalistycznej marki cechuje bowiem wszechstronność, duża uniwersalność i łatwość stosowania.

Wśród wielu rodzajów i modeli pap Izobud klienci Polskiego Centrum Dachowego z Wrocławia z powodzeniem zastosują tak zwane papy tradycyjne, których budowa i sposób montażu są doskonale znane wszystkim wykonawcom, z drugiej strony firma oferuje całą gamę nowoczesnych pap modyfikowanych o wydajnych parametrach i najwyższej trwałości.