Przeskocz do treści

SITA to uznany i popularny producent systemów odwadniania działający już od 1976 roku. Sprawdzone produkty od profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem i ekspertyzą w branży spełniających wszystkie wymagane certyfikaty zgodności i dbających o dobro środowiska naturalnego to specjalność spółki. Firma nieustannie ulepsza swoje produkty i stopniowo poszerza asortyment prowadząc prace nad rozwojem technologicznym produkcji i jakością używanych materiałów. Na temat odwadniania dachów płaskich specjaliści z Sita wiedzą wszystko, a dzięki ich wiedzy bezpieczeństwo i efektywność dachów polskich klientów rośnie. W hurtowni Polskiego Centrum Dachowego we Wrocławiu znajdziesz i nabędziesz najlepsze produkty Sita i skorzystasz z dobrych cen i fachowych porad naszych pracowników.

Dlaczego Sita jest numerem 1 w Europie?

W ofercie Sita znajdują się profesjonalne produkty, bez których nie może się obyć żaden płaski dach, ponieważ eksperci firmy doskonale wiedzą, czego oczekują od nich wykonawcy i klienci. Wśród wpustów, wentylacji, ochrony przeciwpożarowej, drenażu i modernizacji znajdziesz wszystko, czego Ci potrzeba do budowy systemu odwodnienia. Wyroby spółki cechują ponadto bezpieczeństwo, wysoka wydajność, zalety architektoniczne, łatwy montaż i przyjazny sposób konserwacji.

Nie sposób też nie wspomnieć o nadrzędnym celu realizowanym przez każdy z oddziałów Sita – najwyższej jakości w każdym obszarze działania. Wysoka klasa proponowanych przez firmę produktów to jednocześnie gwarancja pożądanego efektu końcowego. Właśnie z tego tytułu wszystkie nasze produkty zanim opuszczą nasze zakłady poddawane są skrupulatnej kontroli technicznej. Kupując Sita w Polskim Centrum Dachowym z Wrocławia zyskujesz trwałość i bezpieczeństwo swojego dachu płaskiego!