Przeskocz do treści

Dla Polskiego Centrum Dachowego z Wrocławia Koelner to przede wszystkim skuteczne systemy mocowań w tym kotwy wklejane, kotwy mechaniczne, zamocowania lekkie, zamocowania izolacji fasadowych, zamocowania termoizolacji dachów płaskich, system biernej ochrony przeciwpożarowej, piany i uszczelniacze a także elementy złączne w postaci złączy, wkrętów, lin, łańcuchów oraz wyrobów z drutu.

Tego światowego dystrybutora wysokiej jakości zamocowań budowlanych, elementów złącznych, narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi wyróżniają przede wszystkim wysokie kompetencje i szeroka ekspertyza w branży. Spółka wyodrębniła się z macierzystej firmy w 2013 roku i jej głównym zadaniem stała się skuteczna obsługa polskiego rynku. Centrala Koelner Polska mieści się we Wrocławiu przy ulicy Kwidzyńskiej, skąd władze spółki dbają o jej elastyczne dostosowanie się do wymagań polskich klientów.

Główne atuty wyboru produktów Koelner

Na dzień dzisiejszy firma zgromadziła ogromną wiedzę i know-how w zakresie skutecznej obsługi klienta, dzięki czemu o wiele lepiej, niż konkurencja porusza się w sekcji branży budowlanej związanej z narzędziami i zamocowaniami.

Wybierając Koelner dołączasz do rzesz zadowolonych użytkowników z całego świata. Dostarczane przez spółkę wysokiej jakości rozwiązania mocujące, narzędzia ręczne i elektronarzędzia, a także odpowiednie akcesoria nie zawiodą cię w żadnej sytuacji. Wśród proponowanych przez Koelner produktów znajdziesz rozmaite warianty i kompleksowo ujęte rozwiązania z zakresu zamocowań budowlanych.