Przeskocz do treści

Firma Creaton, synonim trwałości i elegancji, przedstawia bezkompromisowe pod względem jakości, wzornictwa oraz opłacalności rozwiązania na dachy. Wraz z nowymi liniami markowych dachówek ceramicznych i cementowych w Polskim Centrum Dachowym we Wrocławiu spełnimy życzenia nawet najbardziej wymagającego klienta.

Każda dachówka Creaton łączy w sobie bowiem tradycyjne podejście do designu pięknych pokryć dachowych z długotrwałą gwarancją najwyższej jakości. Swoją popularnością produkty podbiły już cały świat, doskonale sprawdzając się w najrozmaitszych warunkach – zarówno w zimnych rejonach górskich, jak i w upalnych tropikach.

Najlepsze surowce i nowoczesna technologia

Niewątpliwą zaletą ceramiki dachowej Creaton a także propozycji firmy w zakresie dachówek cementowych pozostaje fakt, że są one wykonane przy zastosowaniu innowacyjnej technologii. Te nowatorskie metody zapewniają korpusom równomierne rozłożenie barwnika na całym przekroju. Dzięki właściwemu procesowi produkcji każda płytka dachowa staje się nadzwyczaj stabilna i jednorodna, co czyni ją trwałą i piękną na długie lata.

Również materiały użyte w produkcji przesądzają o wysokiej jakości wyrobu, jaką odznacza się każda dachówka Creaton. Projektantom Creatona udało się bowiem skutecznie zniwelować wpływ wody deszczowej na dach pokryty dachówkami marki. Specjalnie zmodyfikowana budowa zamków dachówki skutecznie uniemożliwia przedostawanie się wody pod powierzchnię dachu. We Wrocławiu – siedzibie Polskiego Centrum Dachowego z łatwością wybierzesz interesujące Cię rozwiązania od firmy Creaton zapewniając swoim dachom trwałość i najlepsze parametry użytkowe.