Przeskocz do treści

Rynny Gamrat to najwyższa jakość systemów odwadniających na dachy wśród produktów z PVC. Spółka z 75-letnim doświadczeniem, będąca niegdyś firmą państwową, to przykład przedsiębiorstwa o dużych aspiracjach i konsekwentnie realizowanych założeniach. Ich produkty z polichlorku winylu oraz polietylenu przeznaczone są przede wszystkim do celów budownictwa infrastrukturalnego oraz budynków użyteczności publicznej. Firma stawia sobie wysoką poprzeczkę i właśnie dlatego jej wyroby cechuje wysoka jakość i doskonałe parametry techniczne.

W swojej misji nieustannie rozwijający się Gamrat stawia sobie za cel innowacje na globalnym rynku budowlanym. Priorytetowe działania zmierzają więc w kierunku zwiększenia efektywności i funkcjonalności proponowanych produktów. Dzięki staraniom firmy zadowolenie fachowców i projektantów z łatwością przelewa się na dobre opinie klientów końcowych. W Polskim Centrum Dachowym z Wrocławia dostaniesz popularne rynny Gamrat w konkurencyjnych cenach.

Z myślą o trudnych warunkach i środowisku

Na sukces Gamrat pracują doskonale wykwalifikowane kadry, dzięki którym firma chętnie i sukcesywnie wdraża innowacyjne rozwiązania i wciąż ulepsza swoją ofertę pod względem stosowanej technologii i materiałów. To rzetelna wiedza i doświadczenie stojące za każdym artykułem stanowią główną zaletę spółki Gamrat.

Dzięki temu, że rynny Gamrat są projektowane tak, aby przetrwały ciężkie i zmienne warunki atmosferyczne przez bardzo długi czas bezpieczeństwo ich użytkowania staje się bardzo wysokie, sam producent zaś kreuje w tym zakresie aktualne trendy w branży. Setki tysięcy dachów wyposażonych w systemy Gamrat najlepiej świadczy o skuteczności i dobrej opinii, jaką firma zdołała zbudować wśród inwestorów, wykonawców i ekspertów. Także list norm jakościowych i standardów międzynarodowych, które spełniają produkty firmy doskonale świadczą o ich jakości. W Polskim Centrum Dachowym z Wrocławia dysponujemy najlepszymi cenami, także na wysokiej jakości rynny Gamrat. Z nami bez trudu wybierzesz rynny PVC o wysokiej wytrzymałości, elastyczności oraz odporności na ciśnienie a przy tym przyjazne otoczeniu i w całości możliwe do poddania procesowi recyklingu.