Przeskocz do treści

Firma Braas działająca jako część grupy Braas Monier Building Group jest jednym z najpopularniejszych podmiotów wytwarzających pokrycia dachowe dachów spadzistych. Jej działalność oprócz Europy obejmuje także Azję i Południową Afrykę a rozlokowane w ponad 50. krajach punkty sprzedaży świadczą o tym, jak bardzo klienci indywidualni i przemysłowi doceniają rozwiązania proponowane przez tę markę. W Polskim Centrum Dachowym z Wrocławia oferujemy najlepiej dobrane produkty Braas w korzystnych cenach

Na polskim rynku firma działa już od ponad 20. lat, zaś wachlarz oferowanych przez nią produktów jest nie tylko szeroki, ale też oparty na doskonałej jakości. Razem z Braas kompleksowo postawisz całość systemu dachowego, od dachówek ceramicznych i betonowych, elementów kształtowych poszczególnych wariantów, aż do produktów wykończeniowych (w tym folie wstępnego krycia, izolację nakrokwiową, akcesoria dachowe, systemy rynnowe i solarne). Braas to przede wszystkim kompletny i spójny system pokrycia dachu, ale także wydajność oparta na najnowszej sprawdzonej technologii.

Dlaczego warto wybrać dachówki Braas?

Duża uniwersalność wraz z doskonałą jakością zapewnią twojemu nowemu dachowi klasyczną formę i piękno na bardzo długi czas. Nawet jeśli budujesz dach o niewielkim kącie nachylenia, stylowy, naturalny i majestatyczny wygląd ceramicznego lub betonowego pokrycia to widok, którym będziesz mógł się pochwalić w każdej sytuacji.

Profesjonaliści z branży dekarskiej w przypadku oferty Braas każą też zwrócić uwagę na bogatą ofertę kolorystyczną. Paleta stosowana przez spółkę to zrazem barwy silnie klasyczne, ale i wyróżniające się pośród innych propozycji. Stawiając na ceramikę dachową lub na dachówkę cementową, wybierasz elegancję stylu i pewność doskonale głębokich odcieni.

Jeżeli więc myślisz o idealnym systemie pokryć dachowych z dużym wyborem elementów kształtowych i doskonale zintegrowanymi z nim produktami dekarskimi, postaw na funkcjonalny i unikalny w swojej tradycyjnej formie dach z pokryciem ceramicznym lub cementowym od firmy Braas. Polskie Centrum Dachowe z siedzibą we Wrocławiu zaopatrzy Cię w system odpowiedni do Twoich potrzeb.