Przeskocz do treści

Galeco to spółka mogąca pochwalić się w pełni polskim kapitałem oraz dwudziestoletnim stażem w branży. Jej dziedziną jest projektowanie i wytwarzanie różnego rodzaju systemów rynnowych. W ofercie firmy znajdziecie Państwo takie flagowe produkty jak chociażby system rynnowy Galeco PVC oraz system rynnowy Galeco STAL – oba dostępne w magazynach Polskiego Centrum Dachowego przy ul. Karmelkowej 66, Wrocław.

System Galeco PVC stanowi najstarszy produkt Galeco, zaś Galeco STAL ze stali powlekanej, to produkt odnoszący spore sukcesy na rynku krajowym i rynkach eksportowych.

Mimo obecnego silnie produkcyjnego charakteru spółki zaczynała ona jako importer systemów rynnowych, co też pozwoliło jej gromadzić doświadczenie i przeprowadzać dogłębne badania rynku w zakresie wymagań klientów. Takie właśnie nastawienie na potrzeby odbiorców sprawiło, iż rynny Galeco są aktualnie w czołówce producentów systemów rynnowych w naszym kraju.

Co wyróżnia rynny Galeco?

Systemy orynnowania Galeco to przede wszystkim charakterystyczny, odmienny od konkurencji kształt rynny, z brzegami zawiniętymi do wewnątrz. Dzięki temu zabiegowi woda zbierająca się podczas opadów nie przelewa się.  Oprócz tego produkty Galeco cechuje stosunkowo wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i odbarwianie. Także korozja nie stanowi wyzwania dla materiałów tej polskiej firmy. Zaś działanie kwasów, zasad, soli i innych związków chemicznych deszczówki nie wpływa na jej strukturę.

Obok nieustającego poszukiwania nowatorskich rozwiązań Galeco zdecydowanie kładzie nacisk na jakość proponowanych przez siebie artykułów. Potwierdzeniem jej rzeczywistego wymiaru są liczne nagrody, certyfikaty i wyróżnienia zdobyte dotąd przez producenta. Wysokie kwalifikacje pracowników stanowią natomiast główną przyczynę jej profesjonalnego i rzetelnego charakteru. Ponadto w działalności Galeco punktem honoru jest stosowanie się do zasad etyki, zarówno wobec klientów, pracowników, ale i konkurencji.