Przeskocz do treści

Systemy odgromowe to niezbędna część większości budynków. Konieczność ich instalacji precyzyjnie regulują właściwe przepisy. Polskie Centrum Dachowe z Wrocławia doskonale zna i stosuje systemy odgromowe od wielu lat i chętnie udziela klientom niezbędnych specjalistycznych porad. Odwiedzając naszą hurtownię, możesz liczyć na zakup piorunochronów najwyższej jakości od cenionej firmy Elko Bis. Ta powstała w 1998 roku wrocławska spółka zdążyła się już odznaczyć na arenie międzynarodowej efektywnymi inwestycjami i handlem a także wysokimi standardami w zakresie wyrobu materiałów i doboru wykwalifikowanej kadry specjalistów. Wszystko to sprawia, że Elko Bis zyskał na rynku pozycję lidera w produkcji i dystrybucji popularnych piorunochronów.

Elko Bis to wiodące rozwiązania i materiały najwyższej klasy

Elko bis od lat zapewnia swoim klientom bezpieczeństwo. Stawiając na doświadczenie tej marki gwarantujesz sobie wysokiej jakości trwały materiał oraz skuteczną fachową ofertę, złożoną z wielu profesjonalnych produktów.

Dynamiczny rozwój spółki i ciągła ekspansja w poszukiwaniu nowych rynków zbytu stanowią najlepszy dowód na wysokie standardy cechujące systemy odgromowe tej marki. Wrocławski Elko Bis wielokrotnie nagradzany na targach budowlanych i innych prestiżowych imprezach branżowych to firma, której znakiem rozpoznawczym stała się najwyższa jakość, szybka realizacja zamówień, doskonałe wsparcie klienta i fachowa pomoc na etapie projektowania, montażu i późniejszej eksploatacji.