Przeskocz do treści

W Ofercie Polskiego Centrum Dachowego z Wrocławia znajdziecie panele na rąbek, blachy płaskie tytan-cynk, blachy w rolce oraz system rynnowy tytan. Wszystko to dzięki uznanej w branży firmie Rheinzink.

Rheinzink to firma założona w 1966 roku. Z oddziałami w ponad 30 krajach spółka prowadzi sprzedaż na pięciu kontynentach i od lat utrzymuje się na pozycji światowego lidera branży tytan-cynkowej. Od przeszło 50 lat grupa Rheinzink ustanawia globalne standardy wzbogaca swoją ofertę o różne rodzaje powierzchni blachy tytan-cynk i niezmiennie dba o najwyższą jakość swoich produktów. Materiały używane przez tę niemiecką firmę zapewnią Ci wszystkie atuty, jakimi cieszy się blacha tytan-cynkowa, w tym duży zakres dostępnego wzornictwa, nowoczesną technologię produkcji wpływającą na wysoką funkcjonalność proponowanych materiałów.

Blachy od Rheinzink to niezwykle popularne materiały ze względu na dobre rozwiązania technologiczne zastosowane w produkcji. Dodają one produktom trwałości i sprawiają, że te nadają się do recyklingu. Oczywistą zaletą firmy Rheinzink jest także uniwersalność jej propozycji, które dopasujemy zarówno do projektów o charakterze klasycznym, ale i współczesnym.

Innowacja jako fundamentalna zasada

Rheinzink jako pierwszy w Europie producent cynku budowlanego, zastąpił tradycyjny proces walcowania pakietowego nową technologią wytapiania, odlewania, walcownia i nawijania w procesie ciągłym. Od tego momentu propozycje rozwiązań spółki stają się standardami.

W Polskim Centrum Dachowym przy ulicy Karmelkowej 66, Wrocław oferujemy państwu najszerszy wybór blach tytanowo-cynkowych. Nasze produkty natomiast to przede wszystkim materiały ekologiczne i przyjazne dla środowiska naturalnego. Dzięki nowoczesnemu procesowi produkcji Rheinzink wytwarza artykuły w 100% odzyskiwane, zaś emisje szkodliwych substancji w czasie wytwarzania są ograniczone do minimum. Aż jedna trzecia cynku pozyskiwanego przez firmę pochodzi z recyklingu.

Jeśli więc planujesz wykonanie dachu lub elewacji, które będzie trwałe i wytrzyma próbę czasu, funkcjonalne rozwiązania Rheinzink są skierowane właśnie do Ciebie. Zaś szeroka oferta akcesoriów dodatkowych oferowanych przez spółkę zapewni twojemu pokryciu dachowemu spójny