Przeskocz do treści

Icopal to jeden z globalnych liderów na rynku materiałów hydroizolacyjnych i termoizolacyjnych. W Polsce od przeszło 30. lat spółka stawia przede wszystkim na jakość swoich produktów, dzięki czemu należy do absolutnej czołówki najlepiej rozwijających się firm branży budowlanej. Opinia jednej z najnowocześniejszych marek produkujących materiały bitumiczne na terenie Europy Centralnej, jaką może się poszczycić Icopal, jest zasługą polityki koncernu zorientowanej na wykorzystywanie nowinek myśli technicznej oraz przystosowaniu oferty do zapotrzebowania klientów indywidualnych i biznesowych.

Ogromny potencjał pod względem finansowym, producenckim i technologicznym pozwala firmie na nieustanne doskonalenie swoich propozycji oraz na skupienie się na względach związanych ze środowiskiem naturalnym. Icopal jest nie tylko zdobywcą prestiżowych certyfikatów i medali targów budownictwa, ale przede wszystkim odpowiedzialnym wytwórcą materiałów o najwyższej jakości. Produkty i systemy firmy posiadają personalną, imienną gwarancję jakości na okres od 3 do nawet 99 lat! W Polskim Centrum Dachowym we Wrocławiu już dziś mamy dla Ciebie w ofercie flagowe produkty Icopal w korzystnych cenach.

Wydajne i nowoczesne produkty

Papy termozgrzewalne należą do flagowych produktów Icopal, dlatego też w ofercie firmy spotkamy się z wieloma systemami i technologiami pap. Wśród nich znajdziemy papy modyfikowane, oksydowane, paroizolacyjne, samoprzylepne, ogniowe, papy Szybki Profil, papy Szybki Syntan, papy Zakład Poprzeczny, papy na zielony dach a nawet papy mostowe. Jeśli natomiast interesują nas gonty dachowe, możemy wybierać spośród następujących kształtów: ogon bobra, prostokąt, heksagonalny, kształt S, kształt SC, kształt Claro, kształt V.

Asortyment Icopal w Polskim Centrum Dachowym we Wrocławiu dedykowany jest wszystkim tym, którzy najbardziej cenią sobie jakość i wydajność stosowanych produktów. Parametry techniczne materiałów Icopal pozwolą Ci skrócić czas wykonania pracy i zagwarantują niedoścignioną trwałość efektów.