Przeskocz do treści

W Polskim Centrum Dachowym przy ulicy Karmelkowej 66 Wrocław możesz liczyć na bardzo szeroką ofertę produktów firmy MDM. Począwszy od kalenic, koszy dachowych, kominów, okapów, membran dachowych i produktów uszczelniających przez systemy mocowań gąsiorów i dachówek, aż po elementy komunikacji dachowej, zabezpieczenia przeciwśniegowe i systemy odwodnień. Ta uznana marka przychodzi z pomocą również w przypadku zakupu kominka wentylacyjnego.

Działająca od ponad dwudziestu lat spółka akcyjna MDM aktualnie pełni rolę wiodącego producenta akcesoriów dachowych w Polsce. Zaawansowana technologia sprawia, że produkty firmy cieszą się korzystnymi parametrami technicznymi i użytkowymi. Absolutnym priorytetem dla firmy jest najwyższa jakość oferowanych wyrobów, z których wiele posiada międzynarodowe certyfikaty jakości (BBA, CSTB, ZVDH).

Jakość MDM zapewnia sukcesy

Ponieważ dostępne w Polskim Centrum Dachowym we Wrocławiu produkty MDM  to przede wszystkim propozycje o wysokiej jakości wykonania, firma coraz częściej jest doceniana na różnego rodzaju branżowych eventach. Liczne nagrody i wyróżnienia uzyskane od niezależnych, renomowanych organizacji to najlepszy dowód na poziom i konkurencyjność spółki. Wśród wielu innych nagród warto wyliczyć takie tytuły jak chociażby: Gazele Biznesu, Diamenty Forbes’a oraz Lider Rynku, wyróżnienia w konkursie Euro Leader. Także regularne wystawianie się na największych europejskich targach budowlanych wskazuje na mocną pozycję produktów MDM na rynku. Firma bierze udział m.in. w Targach Dach und Wand oraz Targach BAU w Monachium, SAIE w Bolonii, Roof+Timber International w Stuttgarcie, Ecobuild w Londynie, BouwBeurs w Utrechcie, Batimat w Paryżu i Mosbuild w Moskwie.