Przeskocz do treści

Polskie Centrum Dachowe
jest wiodącą marką na rynku sprzedaży pokryć dachowych renomowanych producentów.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy kompleksową obsługę dużych i małych firm wykonawczych na terenie całego Dolnego Śląska. Jesteśmy przekonani, że znajomość wymagań branży budowlanej to spory atut, zwłaszcza przy realizacji odpowiedzialnych przedsięwzięć. Uważnie obserwujemy rozwój w branży budowlanej, nowych tendencji estetycznych, oraz możliwości, jakie daje nam rozwój technologii i przemysłu.

PARTNERSTWO, LOJALNOŚĆ I PROFESJONALIZM

W kontaktach z naszymi Klientami opieramy się na relacjach partnerskich. Dzielimy się doświadczeniem oraz wiedzą zdobytą na szkoleniach i konferencjach organizowanych przez największych producentów w branży budowlanej. Systematycznie wprowadzamy nowości pojawiające się na rynku budowlanym, proponując tylko sprawdzone i solidne produkty.

REAGUJEMY NA ROZWÓJ RYNKU

W celu kompleksowej obsługi poszerzyliśmy ofertę o szereg akcesoriów niezbędnych do wykańczania robót dachowych. Posiadamy systemy rynnowe, okna dachowe, ozdoby, systemy komunikacji i inne, dzięki którym nadasz swoim domom oryginalny charakter. Ze swojej strony zapewniamy doradztwo w zakresie wyboru materiałów budowlanych oraz najlepszych rozwiązań technicznych i ekonomicznych.