Przeskocz do treści

Niemiecka firma IVT liczy sobie już ponad dwadzieścia lat doświadczenia w sprzedaży akcesoriów dachowych. W jej ofercie znajdziemy zarówno solidne elementy komunikacji dachowej, ochronę przeciwśniegową dachu oraz różnorodne membrany do stosowania w branży dekarskiej. Marka z Holzwickede koło Dortmundu dysponuje także dużym zakresem artykułów, wśród których szczególne miejsce zajmują produkty z zakresu techniki mocowań oraz elementy stosowane w budowie dachów płaskich i spadzistych. Jednak asortyment spółki nieustannie poszerza się o nowe wyroby, podczas gdy ona sama podejmuje ekspansję do krajów Europy Wschodniej i Skandynawii.

Dlaczego warto zaufać akcesoriom dachowym od IVT?

Grupa IVT Polska sp. z o. o. to przede wszystkim odpowiedzialny rozwój wiedzy i technologii. Producent kompleksowo dba o swoich klientów zapewniając im nie tylko dobre warunki zakupu, ale też prowadząc cenne w wielu przypadkach doradztwo techniczne.

W przeszłości firma już wielokrotnie udowodniła, że potrafi elastycznie dopasować się do potrzeb rodzimych wykonawców, dlatego też wśród wielu propozycji dostrzeżemy znaczną ilość materiałów specyficznych dla polskiego rynku akcesoriów dachowych. Rezultatem tego dopasowania do krajowych klientów jest nieustannie rosnąca popularność niemieckiej marki. Dlatego robiąc zakupy w Polskim Centrum Dachowym z Wrocławia możesz liczyć na obecność najwyższej jakości produktów IVT.