Przeskocz do treści

Dachówki cementowe takie jak model Kapstadt od firmy Creaton, wymiennie określane też jako dachówki betonowe. Stanowią one najpopularniejszą obok ceramicznej odmiany rodzinę produktów. Tego rodzaju materiały wykonane są z takich elementów, jak piasek kwarcowy, cement portlandzki oraz różnego rodzaju pigmenty zapewniające odpowiednie ubarwienie całości. Ponieważ naturalnie powierzchnia dachówki cementowej jest bardzo porowata, musi ona zostać też zabezpieczona dodatkowo warstwą farby lub glazur, które skutecznie ograniczą jej nasiąkliwość oraz zwiększą odporność korpusów na mróz.

Wieloletnia trwałość dachówki cementowej na wyciągnięcie ręki

Jeśli zatem chodzi o trwałość produktu, Kapstadt marki Creaton plasuje się w ścisłej czołówce. Jego wytrzymałość i żywotność są bardzo często porównywane z dachówkami z ceramiki, nad którymi jednak produkt zyskuje przewagę cenową. Niewątpliwe w wytwarzaniu Kapstadt uznana w branży dekarskiej marka Creaton wzbiła się na wyżyny innowacji i wyrafinowania. Produkt powstaje bowiem w rezultacie połączenia składników najwyższej jakości, niespotykanych w żadnym innym procesie wytwarzania. Najwyższa jakość użytych surowców do spółki z zaawansowaną technologicznie linią produkcyjną gwarantują odbiorcy uzyskanie niepowtarzalnych rozwiązań budowlanych. Dzięki temu nie tylko zyskujemy niesamowitą funkcjonalność nowo powstałego dachu, ale też inwestujemy w niezmącony spokój oraz długie życie pod oferującym bezpieczeństwo pokryciem dachu.

Kapstadt to unikalna linia i nowoczesna forma, która wyróżni Twój dach

W przypadku Kapstadt mamy do czynienia z na wskroś nowoczesnym modelem dachówki betonowej, której prosta forma i minimalistyczny design zachwycą nawet najbardziej zagorzałych krytyków nowoczesnych kształtów. Ukryty zamek boczny oraz idealnie płaska powierzchnia stanowią dodatkowe ulepszenie w doskonałym zaprojektowaniu cementowych korpusów. Producent szczególnie poleca zastosowanie Kapstadt przy budowie dachów stromych, wszędzie tam, gdzie mamy okazję zetknąć się z realizacjami z zakresu współczesnego budownictwa. To szczególnie trwałe i stabilne wcielenie wartości marki Creaton bez najmniejszych problemów radzi sobie z obciążeniami powierzchni dachu spowodowanymi śniegiem lub wiatrem. Oprócz tego, podwójny zamek boczny oraz spodnie ożebrowanie elementów skutecznie uniemożliwia wodzie wnikanie pod połacie. Jeśli zatem chcesz, aby Twój dach był wizytówką stanowiącą o Twoim wyszukanym guście i umiłowaniu do prostoty, Kapstadt jest idealną dachówką dla ciebie. Napisz do nas lub odwiedź wrocławskie Polskie Centrum Dachowe i przekonaj się o wyjątkowości tego modelu na własne oczy.