Przeskocz do treści

Papy modyfikowane SBS to najnowsza generacja pap dachowych, które zostały opracowane tak, aby jeszcze lepiej znosić niekorzystne działanie czynników środowiskowych oraz skrajnych temperatur, właściwych dla naszych warunków klimatycznych. Dzięki modyfikacji pierwotnego surowca asfaltowego elastomerem SBS, czyli syntetycznym kauczukiem możemy liczyć na to, że papa będzie o wiele bardziej odporna na działanie sił rozrywających, zarówno wzdłuż jak i w poprzek materiału. Dodatkowo prace na dachu będziemy mogli prowadzić w znacznie niższych temperaturach graniczących z zerem stopni C, a papa wciąż pozostanie w odpowiednim stopniu elastyczna. Oprócz tego, dzięki osadzeniu surowca na tkaninie poliestrowej papa nie tylko wyraźnie zyskuje na wytrzymałości, ale też lepiej trzyma się powierzchni przy bardzo wysokich temperaturach – nawet jeśli została położona na dachu z większym spadkiem.
Izobud na krajowym rynku materiałów hydroizolacyjnych istnieje już od przeszło trzydziestu lat. Specjalnością marki naturalnie pozostają papy. Dzięki wysoko wykwalifikowanemu personelowi możliwe pozostaje nadążanie za wszelkimi trendami pojawiającymi się na rynku. Sztab badaczy i technologów czuwa także nad złożonym systemem produkcji gwarantującym nawet najbardziej wybrednym odbiorcom nieskazitelną jakość materiału oraz wszelkie niezbędne właściwości. Papy modyfikowane SBS firmy Izobud to propozycja skierowana nie tylko do odbiorcy prywatnego, ale także przede wszystkim do dużych inwestorów i dystrybutorów. O ich niesamowitej wartości warto przekonać się osobiście, by tak jak wielu fachowców dekarzy przyznać im stałe miejsce na placu budowy.

Bezkonkurencyjne produkty Izobud w Polskim Centrum Dachowym

Polskie Centrum Dachowe to od wielu lat zlokalizowana we Wrocławiu rozbudowana hurtownia, w której znajdziesz wszystkie produkty, jakich szukasz, w tym również bezkonkurencyjne papy modyfikowane SBS od Izobud. Jako specjaliści w branży dekarskiej oferujemy naszym odbiorcom doskonałe doradztwo techniczne w zakresie stosowanych produktów oraz spełniającą wszelkie oczekiwania obsługę klienta. Dodatkowo prezentowany przez nas asortyment jest tak rozległy, że z łatwością znajdziesz w nim całą gamę prestiżowych pap Izobud. W odróżnieniu jednak od wielu innych hurtowni funkcjonujących na rynku jesteśmy świetnie zorganizowani pod względem logistyki dostaw oraz obsługi posprzedażowej, którą świadczymy w pełnym zakresie. Aby się o tym przekonać, już dziś skontaktuj się z nami lub przyjedź do naszej placówki.