Przeskocz do treści

Papy flagowe to aż 14 produktów, wśród których znalazły się takie sprawdzone artykuły jak Extra Wentylacja TOP 5,2 Szybki Syntan SBS, Polbit extra TOP 5,6 Szybki Profil SBS, Polbit Baza 5,0 Szybki Profil SBS, Polbit TOP 5,2 Szybki Profil SBS, Extradach TOP 5,2 Szybki Profil SBS, Extradach Baza 4,0 Szybki Profil SBS, Termik TOP 5,2 Szybki Syntan SBS, Termik TOP 5,0 Szybki Syntan SBS, Alfa Top 5,0 Szybki Profil SBS, Junior Baza 3,0 Szybki Profil SBS, Junior TOP 4,2 Szybki Profil SBS, Wentylacja Baza 3 Szybki Syntan SBS, Fundament 4,0 Szybki Profil SBS, Fundament Antyradon 4,0 Szybki Profil SBS.

Jak zatem widać, w asortymencie flagowym znajdziemy cały przekrój oferty firmy ze Zduńskiej Woli. Niezależnie od tego czy aktualnie zajmujemy się izolacją fundamentów czy planujemy wyposażyć dach w wielowarstwowe pokrycie o specjalnych właściwościach. W linii wyróżnionych przez producenta wyrobów znajdziemy zarówno papy podkładowe, jak i te nadające się do wierzchniego krycia. Każda rolka w ofercie objęta jest specjalnym, imiennym programem gwarancyjnym, który w zależności od wybranego modelu może wynosić od 10 do nawet 90 lat. Skontaktuj się z nami i odnajdź promocje oraz korzystne ceny pap Icopal.

Co przesądza o przewadze sztandarowych produktów Icopal?

Materiały flagowe Icopal to ukłon w stronę fachowców w dziedzinie izolacji budynku, ponieważ to oni wybierając produkt, tłumaczą zawartość jego karty technicznej na rzeczywiste możliwości i warunki pracy. Doskonałe parametry izolacyjne i stosunek grubości warstwy właściwej izolacji do grubości posypki w przypadku papy nawierzchniowej to znaki rozpoznawcze Icopal.

Nader istotną kwestią jest też brak ujemnych tolerancji deklarowany przez producenta w przypadku giętkości w niskich temperaturach, gramatury osnowy, maksymalnej siły rozciągającej oraz grubości. W miejscu konkretnych właściwości wyrobów znajdziemy kwantyfikatory „nie mniej niż” oraz „nie gorzej niż”, które raz na zawsze kończą problematyczne ujemne szacunki. W praktyce oznacza to, że klient Icopal jako jedyny na rynku otrzymuje obecnie gwarancję i zobowiązanie producenta, że każda partia produkcyjna w wypadku wszystkich modeli pap termozgrzewalnych będzie stanowić flagowy przykład dbałości o detale, staranności oraz troski o ostateczny efekt.

Jeżeli jednak nie jesteś profesjonalistą i zastanawiasz się nad zakupem konkretnej papy, oto na co powinieneś zwrócić uwagę. Przede wszystkim należy zadać sobie pytanie o warunki podłoża, na którym ma zostać położona izolacja. Czy jest to powierzchnia nowa, czy też poddajesz ją renowacji. Jaki jest układ warstw hydroizolacyjnych i izolacji termicznej już zastosowanej na dachu. Następnie należy przejść do przeglądu parametrów poszczególnych pap. Musimy więc przekonać się, jaka jest wkładka użyta w danym modelu pokrycia, jak wygląda jej elastyczność i odporność. Również gramatura i stopień modyfikacji asfaltu odgrywają istotną rolę w jakości i trwałości produktu. Szczęśliwie, wszystkie wyżej wymienione parametry przemawiają na korzyść flagowych rozwiązań firmy Icopal.

Wybierz to, co wybierają fachowcy. Zobacz ofertę Polskiego Centrum Dachowego i zamów najlepsze papy od Icopal.