Przeskocz do treści

Marka Lemar od ponad dwóch dekad dostarcza nam swoje nieustannie doskonalące się produkty. Jej innowacyjne pomysły pozwoliły idealnie dostosować szeroką ofertę do potrzeb rynku oraz oczekiwań poszczególnych odbiorców. Firma nieustannie poszukuje rozwiązań, które jeszcze lepiej dopasowałyby jej produkty do celów i pracy fachowych ekip dekarskich i budowlanych. Każdy nowy produkt wprowadzany przez Lemar niemal natychmiast przyjmuje się w sprzedaży, jako że marka wdraża nowości tak, aby jej asortyment stał się kompletną i kompleksową ofertą dla każdego, kto podejmuje się prac nad własnym domem.
Produkty Lemar opierają się o użycie jedynie sprawdzonych surowców dostarczanych przez rzetelnych dostawców, co owocuje wysoką jakością finalnych wyrobów. W połączeniu zaś z nieustannie rozbudowywaną bazą technologiczno-logistyczną możemy być pewni, że firma rozwija swoją infrastrukturę, by jeszcze bardziej podwyższyć jakość swoich towarów.
W swoim asortymencie Lemar proponuje wiele gotowych, systemowych rozwiązań dla problemów przed którymi stajemy borykając się z budową szczelnego dachu na lata. Możemy zatem liczyć na papy dachowe dedykowane dachom zielonym, produkty do renowacji pokryć, a także na systemy krycia jedno oraz dwuwarstwowego. Bez trudu zakupimy też izolacje produkcji Lemar oraz wszelkiego rodzaju niezbędne detale dachowe. Wszystkie produkty zaś zastosujemy z łatwością na różnego rodzaju podłożach, takich jak na przykład blacha trapezowa, drewno oraz beton.

Znajdź niezastąpione papy dachowe Lemar w hurtowni Polskiego Centrum Dachowego

Z marką Lemar współpracujemy już od bardzo wielu lat, dlatego doskonale znamy jej propozycje i chętnie udzielamy porad dotyczących stosowania produktów tej firmy. Na wszystkie zapytania klientów naszej hurtowni odpowiadamy ze szczegółami dotyczącymi zastosowania i pracy z poszczególnymi materiałami, tak aby nasza szeroka znajomość towarów przekładała się na skuteczność prowadzonych przez Państwa prac. Dodatkowo jako specjaliści z branży dekarskiej staramy się by nasz bogaty asortyment pap dachowych Lemar oraz innych produktów pokrywał się z zapotrzebowaniem na konkretne towary. Dlatego właśnie w naszej wrocławskiej placówce znajdziecie Państwo rozległy wachlarz specjalistycznych pap przeznaczonych do rozmaitych zastosowań w zakresie budownictwa. Nakłaniamy więc do skontaktowania się z nami już dziś i sprawdzenia detali naszej oferty.