Przeskocz do treści

Poddasze to specyficzna część konstrukcji każdego budynku. W zależności od intencji twórcy projektu możemy mieć w ich wypadku do czynienia z powierzchniami użytkowymi, jak i tymi o charakterze nieużytkowym. Niezależnie jednak od tego jaki typ zaaranżowania wybraliśmy wspólnie z architektem, dobrym krokiem jest zapewnienie sobie dostatecznej ilości światła słonecznego. W tym celu najlepiej sięgnąć po najlepsze dostępne na rynku płaskie okna dachowe.

Najwyższa jakość mieszkania z oknami Fakro

Fakro to firma powstała w styczniu 1991 roku na fali przemian ustrojowych naszego kraju. Dziś stanowi ona jedną z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się marek w branży okien dachowych na całym świecie. Ten sukces idzie w parze z najciekawszymi rozwiązaniami stosowanymi w ramach projektowania nowoczesnych modeli okien płaskich. Kupując okno dachowe Fakro możemy oprócz jaśniejszego i bardziej funkcjonalnego poddasza liczyć na niespożytą innowacyjność polskiego przedsiębiorstwa, które zatrudnia ponad setkę inżynierów dbających o jakość najnowszych patentów korporacji. Wybrany przez nas produkt będzie zatem wyposażony w najnowsze zdobycze myśli technologicznej a także oparty o najtrwalsze materiały dostępne na rynku.

Znajdź idealne rozwiązanie od Fakro w ofercie Polskiego Centrum Dachowego

Jesteśmy obecnymi na rynku od wielu lat specjalistami w dziedzinie robót dekarskich. Doświadczenie nauczyło nas, że w branży nic nie liczy się tak bardzo, jak rzeczowa i podbudowana znajomością produktów porada. Jeśli zatem chcesz wybrać idealne okno dachowe dla swojego poddasza lub szukasz alternatyw dla konwencjonalnych rozwiązań, z radością naprowadzimy cię na właściwy trop. Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów Fakro to jeden z naszych niepodważalnych atutów, który w połączeniu z doskonałą jakością obsługi klienta oraz wysoko wykwalifikowanym personelem daje nam niepodważalną przewagę nad obecną na rynku konkurencją. Dodatkowo, jeśli już wybierzesz wymarzone okno firmy Fakro z naszej oferty, nasza świetnie zorganizowana logistyka dostaw zapewni ci odbiór towaru w najkrótszym możliwym czasie realizacji zlecenia. Także po samym zakupie zapewnimy ci pełny wymiar opieki posprzedażowej, dzięki czemu będziesz mógł na nas liczyć w razie najmniejszych problemów. Skontaktuj się z nami lub odwiedź hurtownię PCD już dziś!