Przeskocz do treści

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. HURTU

Opis stanowiska:

  • rozwijanie sieci sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizowanie zamówień od klientów
  • budowanie i utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami firmy
  • analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji
  • prowadzenie bazy danych klientów

Oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego branży budowlanej min 2 lata
  • samodzielność i zdyscyplinowanie
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • obsługa komputera (Windows)
  • nastawienie na realizację celów
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie prowizyjne
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).