Przeskocz do treści

Bez dobrych mocowań nie jesteśmy w stanie rozpocząć pracy nawet nad najmniej skomplikowanym dachem. W szerokiej ofercie dostępnych na rynku systemów tego typu powinniśmy jednak szukać tych najlepszej jakości. Odznaczają się nią przede wszystkim produkty uznanej w branży marki Koelner, które od początków istnienia naszej hurtowni oferujemy Państwu w naszym szerokim asortymencie.

Koelner to jakość zbudowana doświadczeniem na polskim rynku

Koelner stanowi rodzimą markę koncentrującą swoje wysiłki na zagadnieniach zamocowań budowlanych. Jej historia i bogata tradycja oparta jest w głównej mierze na przeszło półwiecznej działalności na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. Rozwiązania proponowane przez firmę to najbardziej innowacyjne i sprawdzone w praktyce projekty z zakresu technik zamocowań, o których wartości przez lata przekonali się nie tylko inwestorzy, ale także klienci indywidualni.

Lista oferowanych przez Koelner towarów jest bardzo rozległa i znajdują się na niej między innymi łączniki izolacji fasadowych, systemy montażu dachów płaskich, łączniki samowiercące i ciesielskie oraz przeznaczone do szybkiego montażu i systemów suchej zabudowy. Znajdziemy tu też zamocowania lekkie, wkręty, wyroby metalowe, a także liny i łańcuchy. Tak ogromny asortyment skutkuje nieporównywalnym zaufaniem konsumentów – ekipy fachowców prowadzących prace dekarskie bez wątpliwości wskazują producenta, który zapewnia im najlepsze rezultaty w codziennej pracy – jest nim właśnie wrocławski Koelner. Firma już od bardzo dawna jest liderem branży zamocowań w kraju, stała się zatem gwarancją rzetelności, jakości i fachowości w całej niemal Europie oraz poza nią. Patrząc z perspektywy odbiorców produktów tej jedynej w swoim rodzaju firmy nie sposób nie zauważyć. Jej powodzenie zbudowane jest przede wszystkim na dobrze rozwiniętym wachlarzu produktów, ich niezawodności oraz stałej dostępności. Zapewnia to nietopniejącą przewagę nad konkurencją, którą nieustannie docenia rynek budowlany w kraju i poza jego granicami. W Polskim Centrum Dachowym z siedzibą we Wrocławiu znajdziesz najbardziej rozbudowaną ofertę produktów Koelner. Napisz do nas lub odwiedź naszą hurtownię, by uzyskać więcej szczegółów.

Zdobądź produkty Koelner i zyskaj profesjonalne doradztwo

Polskie Centrum Dachowe to miejsce, gdzie znajdziesz kompletną listę produktów marki Koelner. Jako specjaliści w branży dekarskiej profesjonalnie doradzimy w kwestiach technicznych związanych ze stosowaniem naszych produktów oraz pomożemy przy wyborze odpowiednich towarów z naszego szerokiego asortymentu. Dzięki doskonałej jakości udzielanej przez nas kompleksowej pomocy i jakości obsługi z pewnością zostaniecie Państwo naszymi stałymi klientami oraz współpracownikami, tak jak rzesze fachowych wykonawców, którzy od lat cenią sobie naszą ofertę oraz pełną opiekę posprzedażową. Już dziś skontaktuj się z nami i sprawdź proponowaną ofertę.