Przeskocz do treści

Pragniesz, aby Twój dach wyraził Twoje zainteresowanie designem i indywidualizm? A może po prostu zależy Ci na nadaniu świeżości pokryciu dachowemu, kiedy stara dachówka zdążyła się już opatrzyć? Z hurtownią Polskiego Centrum Dachowego to żaden problem. Naszą ofertę poszerzyliśmy bowiem o ciekawe wzory dachówek uznanej firmy BRAAS, dzięki której dach stanie się ponadczasową wizytówką nietuzinkowego stylu i zamiłowania do piękna. Sprawdź naszą ofertę i uzyskaj specjalną wycenę.

Jakie są główne zalety dachówek Turmalin?

Wydajne parametry techniczne, łatwa praca z materiałem i gwarancja jakości wspierana 20 letnią gwarancją producenta to tylko niektóre z atutów tej na wskroś nowoczesnej dachówki. Szeroka kolorystyka proponowana przez BRAAS to bogactwo wyboru, które zadowoli nawet najbardziej krytyczne oko. W oferowanej palecie dominują barwy klasyczne i sprawdzone, które nie tylko dobrze się prezentują, ale też podkreślają unikalny charakter i ciekawy kształt dachówki Turmalin. Możemy liczyć na ceramikę barwioną w masie na kolory antracytu, kasztanu, miedzi, szarości, jasnej szarości oraz na elegancką błyszczącą czerń.

Jak każdy ze znanych produktów BRAAS, również Turmalin proponuje nam kompletny system złożony ze specjalnych elementów i dachówek kształtowych, zapewniając tym samym kompleksowe rozwiązanie dla twojego dachu. Dachówki kształtowe zwiększają tempo pracy oraz korzystnie wpływają na funkcjonalność i zachowanie jednolitej formy pokrycia. Nie musisz już zatem martwić się docinaniem i dobieraniem elementów dachu z oferty innych producentów. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz pod jednym dachem! Skontaktuj się z nami i poznaj indywidualną ofertę na dachówkę Turmalin od BRAAS.

Gdzie najlepiej zastosować system Turmalin?

Dachówki o wyraźnie ekskluzywnym wyglądzie, charakteryzujące się prostym profilem oraz wyjątkową gładkością powierzchni zapewniają doskonałą wszechstronność użycia. Niepowtarzalny kontur modelu przywodzi na myśl elegancję i nowoczesność, natomiast wyważona forma, jakiej nabiera gotowe pokrycie napełnia obserwatora optycznym doznaniem spokoju i harmonii.

Turmalin świetnie sprawdzi się jako zwieńczenie budynków oszczędnych w stylistyce, o surowym podejściu projektanta. Z powodzeniem wykorzystamy go zarówno do budowli nowych a także tych, które zamierzamy poddać renowacji. Budynki jednorodzinne i obiekty użyteczności publicznej, a nawet architektura awangardowa skorzystają na wyborze tej wyróżniającej się dachówki. Niespotykana linia oraz prosty kontur produktu dodają murom prestiżowego charakteru, zaś odmienna od większości tradycyjnych dachówek forma podkreśla indywidualizm oraz zamiłowanie do ciekawego wzornictwa. Turmalin to doskonałe świadectwo uznania dla designu, które sprawi, że Twój dom stanie się prawdziwym dziełem sztuki. Skontaktuj się z nami i zobacz indywidualny kosztorys dachówki Turmalin.